1%
  • 0/10

٪۲۰ از آمریکایی‌ها می‌گویند ارزشش را دارد که برای خرید آیفون ۱۵ به قرض بیفتند!

وقتی کلاس از کاربرد اهمیت بیشتری دارد!

٪۲۰ از آمریکایی‌ها می‌گویند ارزشش را دارد که برای خرید آیفون ۱۵ به قرض بیفتند! ۰ ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
آیفون ۱۵ نظرسنجی

طی یک نظرسنجی جالب ۲۰٪ از آمریکایی‌ها مدعی شدند اگر بخواهند گوشی‌های سری آیفون ۱۵ را خریداری کنند قطعا به قرض می‌افتند.

با توجه به نظرسنجی که به تازگی توسط WalletHub صورت گرفته بیش از ۱ نفر از ۵ نفر شرکت‌کننده مدعی شدند اگر برای خرید آیفون ۱۵ به قرض بیفتند، ارزشش را دارد. دو نفر از ۵ نفر هم اعلام کردند خرید یکی از مدل‌های آیفون ۱۵ در برنامه‌هایشان قرار دارد. در پاسخ به این پرسش که بهتر است این گوشی‌ها را نقد خرید یا اقساطی، تقریبا ۲ نفر از ۵ نفر اعلام کردند بهتر است به صورت اقساطی اقدام به خرید نمایندگان جدید اپل کرد.

نتایج این نظرسنجی را در نظر نگیریم باید بگوییم متأسفانه یا خوشبختانه این روزها تعداد کمی از افراد واقعاً به خاطر نیاز شخصی آیفون دست می‌گیرند. تبلیغات گسترده‌ای که صورت گرفته باعث شده ذهن کاربران به گونه‌ای جهت بگیرد که هر کسی آیفون داشته باشد ثروتمند و قابل احترام است و کاربرانی هم که اندروید داشته باشند، از فناوری چیزی نمی‌دانند و قدیمی هستند.

اخیرا یک ویدیو از صفحه‌ی چت iMessage لو رفته که گفت و گوی چند نوجوان را نشان می‌داد. در این ویدیو یک شخص اندرویدی به مکالمه اضافه می‌شود که بلافاصله حباب‌های پیام از آبی به سبز تغییر رنگ پیدا کردند، قابلیت‌هایی نظیر رمزگزاری سراسری، تیک دریافت پیام، نشانگر تایپ و تصاویر باکیفیت همگی از بین رفتند. کاربر اندرویدی هم باید توهین‌هایی نظیر «مشکل کجاست؟ پدرت نمی‌تواند برایت آیفون بخرد؟» را تحمل کند.

البته آنچه که کاربران نوجوان آیفون نمی‌خواهند آن را بپذیرند این است که ار خودشان به صفحه‌ی چت دو اندرویدی در RCS گوگل می‌رفتند، می‌دیدند که قابلیت‌های خوب iMessage در آن جا هم وجود دارد اما نه برای آن‌ها که آیفون دارند. تنها تفاوت اینجاست که کاربران اندروید خیلی تمایلی به فخرفروشی و توهین ندارند. همین اتفاق سبب شد یک سوال نظرسنجی جالب خلق شود.

بیش از ۱ نفر از ۳ نفر شرکت‌کننده در این نظرسنجی مدعی شدند اگر کسی از جدیدترین گوشی آیفون استفاده کند، «ولخرج» است در حالی که ۲۱٪ از آن‌ها معتقد بودند این افراد در نگاهشان ثروتمند به نظر می‌رسند. مشابه این ۲۱٪، تقریبا ۱۶٪ دیگر گفتند که اگر کسی آیفون نداشته باشد به این معناست که زندگی سختی هم از لحاظ مالی دارد.

در این نظرسنجی تقریبا ۲۴۰ میلیون نفر به صورت آنلاین شرکت کردند که نشان می‌دهد ذهنیت بسیاری از افراد حداقل در آمریکا این است که داشتن آیفون نشان ثروتمند بودن افراد است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments