تاریخ انتشار عنوان معمایی 12 Minutes در مراسم E3 سال ۲۰۲۱ مشخص شد

می‌توانید معما را در ۱۲ دقیقه حل کنید؟

تاریخ انتشار بازی 12 Minutes

بازی‌های معمایی همیشه طرفداران خاصی را به‌خود اختصاص داده وجود دوربین Top-Down چنین بازی را خاص‌تر نیز می‌کند و مایکروسافت قصد دارد این سبک را با بازی Twelve Minutes زنده نگه دارد.

زمان انتشار عنوانی کوچک درمیان سیل عناوین معرفی شده توسط مایکروسافت رونمایی شد که می‌تواند دنیایی کوچک و البته هیجان انگیز را برای شما به ارمغان بیاورد. بازی Twelve Minutes عنوانی جنایی-معمایی‌ست که در تاریخ ۱۹ آگوست سال جاری میلادی برابر با ۲۸ مرداد سال ۱۴۰۰ برای کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌هاش شخصی منتشر خواهد شد.

این بازی به‌دست تیم Annapurna Interactive و همکاری مایکروسافت توسعه یافته و هدف شما در این بازی انجام و حل برخی معماها در فضای بسته آپارتمان و فضاهای کوچک اطراف در بازه ۱۲ دقیقه‌ایست و دوربین آن از نمای بالا بوده و شما در آن واحد به تمام فضای مورد نیاز برای انجام معما دسترسی دارید.

مایکروسافت امسال برای کنسول‌های خود سنگ تمام گذاشته و قصد دارد نسل نهم را در سلطه خود در بیاورد. شما می‌تواند تمامی شاهکارهای مایکروسافت به‌همراه دیگر اخبار مرتبط با مراسم E3 سال ۲۰۲۱ را از #SargarME3 در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا