#مهسا_امینی

گوشی ZTE nubia Z20 صفحه نمایش انعطاف‌پذیر و قابلیت ضبط ویدیو 8K خواهد داشت

باز هم چینی‌ها نوآوری‌های مخصوصشان را رو کردند

گوشی ZTE nubia Z20 صفحه نمایش انعطاف‌پذیر و قابلیت ضبط ویدیو 8K خواهد داشت احمد مختاری ۰ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ موبایل
گوشی ZTE nubia Z20

گوشی ZTE nubia Z20 با دارا بودن صفحه نمایش انعطاف‌پذیر و قابلیت ضبط ویدیو با کیفیت 8K به بازار موبایل خواهد آمد.

گوشی ZTE nubia Z20 در تاریخ 17 مرداد عرضه خواهد شد و  قرار است حسابی بازار گوشی‌های هوشمند را غافلگیر کند. رئیس این برند، Ni Fei از آخرین جزئیات مربوط به این گوشی در نشست کنفرانس جهانی اینترنت موبایل پرده برداشت. هنوز اطلاعیه‌ای در خصوص قیمت این محصول منتشر نشده است.

گوشی Z20 با صفحه نمایشی انعطاف‌پذیر عرضه خواهد شد. البته باید یادآور شویم که این به معنی انعطاف‌پذیر بودن خود گوشی نیست – چرا که اولین تصویر از این گوشی هم این ادعا را ثابت می‌کند. با این حال صفحه نمایش انعطاف‌پذیر یعنی پنل اصلی بیشتر حالتی خمیده دارد تا اینکه شیشه‌ی روی آن اجازه‌ی بکارگیری حاشیه‌های باریک‌تر بدهد.

یکی از موارد دیگر قابل بحث این گوشی قابلیت ضبط ویدیو با کیفیت 8K است که آن را تبدیل به دومین گوشی با این ویژگی پس از گوشی 3 Red Magic می‌کند. نی فای گفت که امروزه عمدتاً از گوشی‌ها به عنوان ابزار تولید محتوا  توسط ویدیوسازان استفاده می‌شود و نوبیا هم قصد دارد کیفیت ضبط ویدیوی حرفه‌ای را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد.

تاکنون ما چند نمونه تصویر از این گوشی به همراه سندی مبنی بر ظرفیت زوم 20 برابری دیده‌ایم، بنابراین بنظر می‌رسد که نوبیا آماده می‌شود تا یک راهکار دوربینی جدید بالقوه برای گوشی جدید خود در نظر بگیرد. در خصوص قابلیت زوم این گوشی، مشخص نشده آیا این قابلیت اپتیکال است یا دیجیتال.

بعلاوه‌ی این دستگاه، گوشی Z20 در کنار یک هدست واقعیت مجازی عرضه خواهد. البته به علت کمبود جزئیات منتشره برای این هدست، نمی‌توان با قطعیت گفت قابلیت‌های این محصول چیست. گوشی nubia Z20 به شکلی معرفی شده که باید منتظر رسیدنش باشیم اما کماکان باید صبر کنیم در موعد خود یعنی 17 مرداد معرفی شود تا بیشتر و کامل‌تر در مورد آن بدانیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا