1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر فیلم Rebel Moon 2 اکشنی بی وقفه را به نمایش می‌گذارد

حدوداً یک ماه با انتشار فاصله داریم

تماشا کنید: تریلر فیلم Rebel Moon 2 اکشنی بی وقفه را به نمایش می‌گذارد ۰ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

همان طور که وعده داده شده بود، تریلر فیلم Rebel Moon 2 به فضای مجازی آمده و تماماً روی صحنه‌های اکشن تمرکز دارد.

در پی اتمام همکاری با وارنر، زک اسنایدر (Zack Snyder) تصمیم گرفت برای سرویس استریم نتفلیکس فیلم بسازد. اولین اقدام او، خلق فرنچایز Army of the Dead بوده که حول محور شیوع یک ویروس مرگبار و تبدیل انسان‌ها به زامبی‌ می‌چرخد. اسنایدر همچنین سال‌ها پیش بدنبال تولید یک فیلم سینمایی خشن و بزرگسالانه بر اساس جنگ ستارگان (Star Wars) بود اما نتوانست موافقت لوکاس فیلم را به بدست آورد.

زک اسنایدر ایده فیلم بزرگسالانه جنگ ستارگان را به اثری مستقل تبدیل و با نام Rebel Moon – Part One: A Child of Fire در سال گذشته میلادی از طریق نتفلیکس عرضه کرد. مانند آثار پیشین این فیلمساز آمریکایی، نقدهای منتقدان منفی بودند اما مخاطبان استقبال بسیار خوبی از آن داشتند. حالا هم قسمت دومش آماده بوده و قرار است تحت عنوان Rebel Moon – Part Two: The Scargiver منتشر شود.

تریلر فیلم Rebel Moon 2 همان طور که وعده داده شده بود، اخیراً به فضای مجازی آمده است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و با نمایش نبرد کورا و تعدادی از سربازان امپراتوری مادرورلد آغاز می‌شود. تریلر در ادامه تاکید دارد جیمی با صداپیشگی آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) به متحدی برای پروتاگونیست تبدیل شده و کنارش علیه امپراتوری می‌جنگد. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، جیمی و تمامی همنوعاش بخاطر اتفاق تلخی که در گذشته رخ داده بود، تصمیم گرفتند هرگز دست به سلاح نبرند.

پس از ملاقاتی کوتاه با متحدان کورا در تریلر فیلم Rebel Moon 2 تعدادی از آن‌ها را حین مبارزه با سربازان امپراتوری می‌بینیم. همچنین با توجه به بخش‌های پایانی تریلر، می‌توان انتظار داشت کورا و نابل بار دیگر مقابل هم قرار گرفته و مبارزه‌ای نفسگیر را اینبار در یک سفینه در حال سقوط داشته باشند. در ضمن، زک اسنایدر تغییری در تکنیک‌های فیلمسازی خود اعمال نکرده و صحنه‌های آهسته بار دیگر خودنمایی می‌کنند.

توجه بیشتر به شخصیت پردازی‌ها

یکی از نقاط ضعف فیلم Rebel Moon، عدم شخصیت پردازی متحدان کورا بود. با توجه به خلاصه داستانی که از فیلم Rebel Moon 2 منتشر شده، می‌توان انتظار داشت با آن‌ها بیشتر آشنا شده و بفهمیم چرا مقابل امپراتوری ایستاده و دست به چنین ریسک بزرگی زده‌اند. در ضمن، زک اسنایدر قسمت دوم را یک اثر «جنگی» توصیف کرده بود که این ویژگی به وضوح در تریلر نمایان است.

فیلم Rebel Moon 2 در تاریخ ۳۱ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۹ آوریل) از طریق نتفلیکس (Netflix) منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments