انتشار تریلر جدید از بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition

به جز گرافیک، موسیقی و گیم‌پلی این بازی هم بهبود خواهد یافت

انتشار تریلر جدید از بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition سید مجتبی محمودی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت نینتندو به‌تازگی در کنار انتشار تریلر تصاویر جدید از بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition اطلاعاتی تازه از آن را هم به صورت عمومی به اشتراک گذاشته است.

این بازی در واقع نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Xenoblade Chronicles است که در سال ۲۰۱۱ در اروپا و ۲۰۱۲ در آمریکا برای Wii عرضه شد و یکی از بهترین عناوین نقش‌آفرینی آن سال‌ها لقب گرفت. نسخه‌ی بازسازی قرار است ماه آینده برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرد.

حال شرکت نینتندو یک تریلر و همچنین تصاویر جدید از بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition منتشر کرده است تا پیشرفت‌های این نسخه را نسبت به اثر اصلی نشان دهد. این نسخه علاوه بر گرافیک بالاتر، پیشرفت‌هایی در بخش کنترل و گیم‌پلی به خود دیده است. سازندگان همچنین موسیقی آن را هم بازسازی کرده‌اند. یک بخش پایانی جدید با نام Future Connected هم برایش نوشته شده تا بدین ترتیب شاهد محتوای بیشتری باشیم.

از تغییرات ایجاد شده در گیم‌پلی می‌توان به ماموریت‌های فرعی اشاره کرد که حالا علاوه بر اسم و زمان یافتن NPC مورد نظر مکان آن را هم نشان می‌دهد. به لطف بخش جدید Fashion Equipment هم قادر خواهید بود تا لباس شخصیت خود را عوض کنید. برای بخش پایانی Future Connected هم محتواهایی چون همراهان، دشمنان و مکانیک‌های جدید در نظر گرفته شده است. تصاویر منتشر شده را در ادامه مشاهده می‌کنید.

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در تاریخ ۹ خرداد برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا