امسال ۲ بازی بزرگ برای Xbox Series X معرفی و عرضه می‌شوند!

این ۲ بازی کدام بازی‌ها خواهند بود؟

xbox

یک اینسایدر Xbox اعلام کرده که امسال مایکروسافت ۲ بازی بزرگ برای پلتفرم اکس‌باکس سری اکس/اس عرضه خواهد کرد که هنوز معرفی نشده‌اند. با سرگرمی همراه باشید.

یک اینسایدر برجسته‌ی اکس‌باکس به تازگی اعلام کرده که Xbox Game Studios نه تنها یک بازی، بلکه ۲ بازی بزرگ معرفی نشده را امسال عرضه خواهد کرد. متاسفانه اطلاعات منتشر شده در این زمینه به همین اندازه بوده و هیچ جزئیات دیگری منتشر نشده است. طبق گزارش منتشر شده، آقای Jez Corden در خلال پادکست Xbox Two مدعی شد که Xbox Game Studios برای سال جاری، حداقل ۲ بازی بزرگ معرفی نشده در چنته دارد و قرار است آن‌ها را امسال عرضه کند.

در حال حاضر، Xbox Game Studios نه تنها یک بازی، بلکه ۲ بازی بزرگ معرفی نشده دارد که امسال عرضه خواهند شد. به نظر می‌رسد سال ۲۰۲۱ از نظر عرضه‌ی بازی‌ها سال خوبی باشد اما قاعدتا باید توجه داشت که بازی‌هایی مانندAge of Empires IV، As Dusk Falls، Everwild، Fable 4، Hellblade 2، Forza Motorsport 8، Perfect Dark، Project Mara، State of Decay 3 و بازی‌های بتزدا هنوز هم معلوم نیستند که در چه تاریخی قرار است عرضه شوند. البته چند مورد از این لیست به احتمال خیلی زیاد در سال جاری میلادی عرضه خواهند شد.

لازم به ذکر است که آقای Corden به هیچ نکته‌ای مبنی بر اینکه این ۲ بازی چه بازی‌هایی خواهند بود، اشاره‌ای نکرد اما احتمالا یکی از آن‌ها می‌تواند نسخه‌ی جدید Forza Horizon باشد، که شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی این بازی در سال ۲۰۲۱ به گوش رسیده است. البته بازی دیگر هم ممکن است Wolfenstein 3 باشد و می‌دانیم که این بازی در حال حاضر در دست ساخت است اما هنوز معرفی نشده است.

البته از سویی دیگر، باید توجه داشت که منظور و تعریف دقیق آقای کوردن از «بازی بزرگ» چه چیزی است. مسئله‌ی اصلی اینجاست که بازی‌های بزرگ به ندرت در یک سال معرفی و عرضه می‌شوند. جالب است بدانید که نه تنها این اتفاق پیش از این برای بازی Forza افتاده است، بلکه بتزدا هم قبلا و برای عرضه‌ی چند بازی نیز نشان داده که از این رویکرد استقبال می‌کند.

فعلا فقط و فقط باید منتظر باشیم و ببینیم که سران کمپانی، چه برنامه‌ای را برای سال ۲۰۲۱ دارند و در انتظار اخبار رسمی بمانیم. شما در این مورد چه فکری میکنید؟ حدس میزنید که این ۲ بازی چه بازی‌هایی خواهند بود؟ با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا