#مهسا_امینی

بازی جدید یوبیسافت برای ایکس‌باکس به صورت تصادفی لو رفت

یک شوتر آنلاین دیگر از یوبیسافت

بازی جدید یوبیسافت برای ایکس‌باکس به صورت تصادفی لو رفت مریم خواجوی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی جدید یوبیسافت

بازی جدید یوبیسافت که برای کنسول‌های Xbox Series X/S و Xbox One طراحی شده است، تصادفا توسط فروشگاه مایکروسافت لو رفت.

این عنوان که Incursion VMC نام دارد (نامی که احتمال آزمایشی بودن آن زیاد است و ممکن است در آینده تغییر کند)، نه تنها برای کنسول‌های نسل نهم Xbox بلکه برای Xbox One نیز طراحی شده است؛ به طوری که این عنوان برای Xbox Series X/S بهینه‌سازی شده و نشان می‌دهد در اصل برای نسل هشتم طراحی شده است. بالاتر از همه‌ی این موارد، این بازی یک عنوان شوتر با درجه‌بندی مناسب برای افراد بالای 17 سال است.

این اطلاعات هنگامی لو رفت که فروشگاه مایکروسافت به صورت تصادفی این عنوان را در لیست بازی‌های خود قرار داد. هر چند که این فروشگاه بلافاصله این بازی را از لیست خود حذف کرد اما کاربران موفق شدند نگاهی به ویژگی‌های مذکور بیندازند. نکته‌ی جالب در مورد این لیست اشاره‌ی آن به آنلاین بودن این بازی و انتشار یک بتا برای آن است. درست قبل از اینکه این عنوان توسط فروشگاه پاک شود، نام آن از Incursion VMC به VMC Only تغییر پیدا کرد.

متاسفانه در حال حاضر این تنها اطلاعاتی است که از بازی مرموز یوبیسافت منتشر شده است و جزییات بیشتری در مورد اینکه بازی چه داستانی را روایت می‌کند یا چه زمانی در مورد این بازی می‌شنویم در دسترس نیست. با این حال، این حقیقت که این عنوان در فروشگاه مایکروسافت حضور پیدا کرد و به بتای بازی اشاره شد، نشان می‌دهد که زمان زیادی به عرضه‌ی آن باقی نمانده است و به زودی اطلاعات بیش‌تری از آن منتشر خواهد شد.

هر چند که تا این لحظه یوبیسافت و مایکروسافت هیچ واکنشی نسبت به اطلاعات لو رفته نشان نداده‌اند، اما همان‌طور که ذکر شد باید انتظار داشت که به زودی اخبار بیش‌تری از این عنوان بشنویم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا