تاریخ عرضه‌ی بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس سری اکس لو رفت؟

و باز هم جف گراب!

بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس

یکی از اینسایدر‌های معروف صنعت ویدئوگیم به اسم جف گراب، اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه‌ی Fable ،Perfect Dark و چندین بازی انحصاری ایکس‌باکس سری اکس/اس را منتشر کرد.

جف گراب باز هم جنجال‌آفرین شد و اطلاعاتی را در مورد چندین بازی انحصاری ایکس‌باکس سری اکس را منتشر کرد. این بازی‌ها شامل نسخه ریبوت Perfect Dark، نسخه‌ی جدید Fable و بازی Avowed است. آقای جف گراب ادعا می‌کند گه این بازی‌ها سال آینده عرضه نخواهند شد اما در سال ۲۰۲۳ میلادی شاهد انتشار بازی‌های Perfect Dark ،Fable ،Avowed و البته Contraband خواهیم بود. علاوه بر این، جف گراب گفته که بازی بعدی سازندگان سری Wasteland یعنی inxile و البته استودیوی Coalition هم در همین سال عرضه خواهد شد. همچنین آقای گراب نیز ادعا کرد که ممکن است برخی از این بازی‌ها با تاخیر مواجه شده و در سال ۲۰۲۴ میلادی منتشر شوند.

متاسفانه، جف گراب صرفا فقط سال انتشار این بازی‌ها را با ما در میان گذاشت و هیچ جزئیاتی را در مورد تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس را منتشر نکرد.

گراب مدتی طولانیست که به افشای تاریخ عرضه‌ی بازی‌ها می‌پردازد و منبع نسبتا موثقی به شمار می‌رود. البته نباید از این بگذریم که جف گراب بعضی اوقات نیز اطلاعات کاملا اشتباه را در دسترس قرار می‌دهد. برای مثال او چند هفته از کنفرانس اخیر ایکس‌باکس، ادعا کرد که بازی استارفیلد (که در نهایت معلوم شد در تعطیلات ۲۰۲۲ منتشر می‌شود) قرار است در سال جاری میلادی عرضه گردد. به عبارتی دیگر، نمی‌توان خیلی به حرف‌ها و ادعاهای جف گراب، اطمینان کرد.

در حال حاضر، ناشر‌های این بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس، واکنشی به گزارش جف گراب نشان نداده‌اند و آن را تکذیب و یا تایید نکرده‌اند.

نظر شما در مورد تاریخ انتشار این بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس چیست؟ شما فکر می‌کنید که این بازی ها قرار است در چه سالی عرضه شوند؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذاریذ

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا