برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تعداد کاربرهای گیم پس به بیش از ۲۰۰ میلیون نفر می‌رسد

تا ده سال دیگر

تعداد کاربرهای گیم پس به بیش از ۲۰۰ میلیون نفر می‌رسد ۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کاربرهای گیم پس

بر اساس پیش‌بینی اخیر مایکل پچر، تحلیلگر صنعت بازی‌ها، تعداد کاربرهای گیم پس طی ۱۰ سال آینده به بیش از ۲۰۰ میلیون نفر می‌رسد.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگ بسیار گسترده و متنوعی از بازی‌ها را در قالب اشتراک ماهانه و سالانه با قیمت بسیار مناسب به کاربران ارائه می‌دهد. این سرویس در حال حاضر بالغ بر ۳۴ میلیون کاربر در اقصی نقاط جهان دارد که مایکروسافت همواره برای گسترش جامعه آن تلاش می‌کند.

در واقع، گسترش گیم پس یکی از مهم‌ترین چشم‌اندازهای مایکروسافت در سال‌های آتی است، اما چند وقتی است که سرعت رشد این سرویس تا حدی کاهش یافته و طبق گزارش‌ها، چندان برای ردموندی‌ها سودآور نیست. با این حال، ایکس باکس برنامه‌های زیادی برای بهبود گیم پس دارد.

برای مثال، به نظر می‌رسد که بازی‌های کالاف دیوتی طی ماه‌های آینده به گیم پس اضافه می‌شود و در کنار آن‌ها، عناوین متنوع و بزرگی به این سرویس راه می‌یابند. در همین راستا، ساعاتی پیش آقای مایکل پچر، تحلیلگر معروف صنعت بازی‌ها، در پیامی خاطرنشان کرد که طبق بررسی‌ها و تحلیل‌های صورت گرفته، گیم پس تا ۱۰ سال آینده بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر خواهد داشت.

برای دستیابی به چنین نقطه عطفی، گیم پس به ۱۶۶ میلیون مشترک دیگر نیاز دارد. جذب این تعداد کاربر بدون شک کار سخت و بسیار دشواری است و مایکروسافت باید تنوع بازی‌ها را افزایش دهد و در همین حین، بازی‌های بزرگ و پرطرفدار بیشتری را در روز نخست عرضه در اختیار مشترکین خود قرار دهد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با دستیابی به جامعه ۲۰۰ میلیون نفری در گیم پس چیست؟ به نظر شما، مایکروسافت چه اقداماتی را باید در راستای گسترش تعداد مشترکین خود انجام دهد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments