مایکروسافت از افزودن قابلیت FPS Boost به ۷۴ بازی در ایکس باکس خبر داد!

بازی‌های EA Play و Game Pass در صدر این جدول

مایکروسافت از افزودن قابلیت FPS Boost به ۷۴ بازی در ایکس باکس خبر داد! نیما خدارحمی ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی‌های جدید سرویس FPS Boost

مایکروسافت به‌طور روزانه درحال ارائه سرویس‌های جدید و گسترش آن‌ها برای ایکس باکس است و یکی از آخرین سرویس‌های آن‌ها FPS Boost بوده که روزبه‌روز بالغ‌تر شده و مایکروسافت به‌خوبی به آن بال‌وپر داده است.

طی ماه فوریه سال جاری میلادی یا به‌طور دقیق‌تر درحدود ۳ ماه پیش، ما شاهد افزوده شدن قابلیت FPS Boost به ۵ بازی متفاوت در ایکس باکس بودیم. از آن زمان تابدین لحظه، شرکت مایکروسافت به‌طور مداوم بازی‌های جدیدی به این لیست افزوده و می‌توان گفت به‌شکل هفتگی این لیست گسترش پیدا می‌کند. در این مدت ما شاهد افزوده شدن ۵ عنوان از استودیو Bethesda در ماه مارس و ۱۳ عنوان از EA در ماه آوریل بودیم.

اینگونه که به‌نظر می‌رسد، تیم مایکروسافت گمان دارد سرعت آن‌ها در گسترش لیست این بازی‌ها کافی نبوده است و به همین سبب امروز آن‌ها از افزودن ۷۴ عنوان به این لیست خبر دادند که مجموع بازی‌های دارای قابلیت FPS Boost را به ۹۷ می‌رساند. لری هرب (Larry Hyrb) از بزرگ‌ترین برنامه نویسان مایکروسافت که بانام Major Nelson شناخته می‌شود، از این خبر در حساب توییتری خود رونمایی کرد و لازم به‌ذکر است که اکثریت بازی‌های معرفی شده از طریق سرویس‌های Xbox Game Pass و البته EA Play قابل تجربه هستند.

بدون شک ۷۴ عنوان لیست بلند بالایی برای جا دادن در این مطلب بوده و ازهمین رو تنها به مهم‌ترین عناوین این لیست اشاره خواهیم داشت. مهم‌ترین بازی‌های این لیست شامل عناوین Assassin’s Creed Unity، Shadow of the Tomb Raider، Far Cry 5، Wasteland 3، Deus Ex Mankind Divided و چندین عنوان سری Lego می‌شوند. در ادامه نیز می‌توانید برخی دیگر از این عناوین را مشاهده کنید:

Alien Isolation

Gears of War 4

Halo Wars 2

Hyperscape

Life is Strange 1 and 2

Metro 2033 Redux

Overcooked! 2

ReCore

Sleeping Dogs Definitive Edition

Superhot

Untitled Goose Game

Yakuza 6: The Song of Life

افزودن این تعداد بازی که بسیاری از آن‌ها اهمیت زیادی برای کاربران دارند حرکتی فوق‌العاده از طرف تیم ایکس باکس محسوب می‌شود و این مسئله که اکثریت آن‌ها از طریق سرویس‌های Game Pass و EA Play قابل دسترسی هستند، استفاده از این سرویس جدید را بسیار راحت و ارزان قیمت می‌کند. همانطور که شاهد هستید، ایکس باکس انبوهی از خدمات را در اختیار گیمرها قرار داده تا رقیب دیرینه خود یعنی سونی و پلی استیشن را از مسیر کنار بزند. شما فکر می‌کنید مایکروسافت تا چه حد موفق بوده و آیا سرویس FPS Boost را می‌توان حرکتی برای پیروزی در برابر سونی قلمداد کرد؟ نظرات خود را باما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا