تصاویر جدید The New Mutants با محوریت شخصیت‌های داستان منتشر شد

آیا شخصیت میراژ ارتباطی با آنتاگونیست فیلم دارد؟

تصاویر جدید The New Mutants

استودیوی قرن بیستم طی چند روز گذشته تصاویر جدید The New Mutants را با محوریت شخصیت‌های داستان منتشر کرده است. تعداد این تصاویر به ۱۵ عدد می‌رسد.

اگرچه The New Mutants روند تولید پر فراز و نشیبی داشته است اما ظاهرا مشکلات تمام شده و اینبار قرار نیست تاریخ اکران این فیلم تغییر کند. به‌خصوص اینکه استودیوی قرن بیستم و شرکت دیزنی طی چند هفته‌ی گذشته کمپین تبلیغاتی این اثر را آغاز کرده‌اند که نتیجه‌ی آن انتشار یک تریلر و چند پوستر بود. حساب کاربری اسپین‌آف مردان ایکس در توییتر اخیرا ۱۵ تصویر جدید را به اشتراک گذاشته است.

تصاویر جدید The New Mutants روی شخصیت‌های اصلی تمرکز داشته و میراژ با نقش‌آفرینی بلو هانت (Blu Hunt)، ولفزبین با نقش‌آفرینی میسی ویلیامز (Maisie Williams)، سان‌اسپات با نقش‌آفرینی هنری زاگا (Henry Zaga)، مجیک با نقش‌آفرینی آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) و کنون‌بال با نقش‌آفرینی چارلی هیتون (Charlie Heaton) را نشان می‌دهد. این پنج جهش‌یافته‌ برخلاف میلشان به یک تاسیسات مخفی برده می‌شوند تا در راستای کمک به آن‌ها تحقیق‌هایی روی قدرت‌هایشان انجام بگیرد.

این پنج شخصیت پس از مدتی متوجه می‌شوند که در این تاسیسات گرفتار شده‌اند و راهی برای خروج ندارند. فیلم The New Mutants برخلاف دیگر فیلم‌هایی که بر اساس فرنچایز مردان ایکس ساخته شده‌اند، چندان اکشن محور نیست و بیشتر به آثار ترسناک شباهت دارد. همچنین در جریان این فیلم با هیچ کدام از شخصیت‌های قدیمی ملاقات نخواهیم کرد. البته استودیوی قرن بیستم علاقه داشت تا شخصیت پرفسور ایکس در این فیلم حضور کوتاهی داشته باشد اما این ایده‌ نهایتا رد شد.

مجیک با نام اصلی ایلیانا راسپوتین، یکی از شخصیت‌های مورد علاقه‌ی طرفداران کمیک بوک‌ محسوب می‌شود. او یک جادوگر بوده و به‌خاطر شمشیرش شهرت زیادی دارد. در یکی از تصاویر منتشر شده توسط حساب کاربری رسمی The New Mutants او را در حالی می‌بینیم که بخش‌هایی از روسیه را روی دیوار نقاشی می‌کند. این موضوع بدون شک به اصالت او اشاره دارد. این شخصیت خواهر کوچکتر کلوسوس بوده و اصالتا اهل روسیه است.

ولفزبین با نام اصلی رِین سینکلر، در کمیک بوک‌ها فرزند یک کشیش بنیادگرا بوده و همین هم باعث شد تا او فردی مذهبی باشد؛ موضوعی که به‌طور غیرمستقیم در تصاویر جدید نشان داده شده است. اگر دقت کنید، در یکی از تصاویر مربوط به رین، تسبیحی را در دستان او مشاهده خواهید کرد. او توانایی تبدیل شدن به گرگ انسان‌نما را دارد.

کنون‌بال با نام اصلی ساموئل گاتری، این قابلیت را دارد با آزاد کردن انرژی حرارتی، به سرعت یک جت حرکت کند. این‌طور که به نظر می‌رسد، سرگذشت این شخصیت در فیلم با سرگذشتش در کمیک بوک‌ها هیچ تفاوتی ندارد. در کمیک بوک‌ها، او به همراه پدرش در یک معدن ذغال سنگ حضور داشت که ناگهان معدن شروع به ریزش می‌کند. در این بین، ساموئل توانست خودش را به‌واسطه‌ی قدرت ابرانسانی‌اش نجات دهد اما پدرش جان باخت. او در یکی از تصاویر تکه‌ی سنگی را در دستانش نگه داشته است. ساموئل احتمالا این ‌تکه‌ی سنگ را از معدن گرفته تا هیچ وقت آن روز تلخ را فراموش نکند.

سان‌اسپات با نام اصلی روبرتو داکوستا می‌تواند انرژی خورشیدی را جذب یا هدایت کند. روبرتو همچنین از قابلیت پرواز برخوردار است. این شخصیت در کمیک بوک‌ها فرزند یک تاجر برزیلی و ثروتمند بوده است. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما با توجه به لباس‌هایی که سان‌اسپات در تصاویر جدید بر تن دارد، ظاهرا در فیلم هم فرزند یک خانواده‌ی ثروتمند است.

میراژ با نام اصلی دانیل مون‌استار، از قابلیت ایجاد توهم برخوردار است. این شخصیت در کمیک بوک‌ها یک سرخپوست از قبیله‌ی شاین بوده است. نکته‌ی مهم تصاویر مربوط به این شخصیت، گردنبندی است که روی گردن او قرار دارد. این گردنبند، علامت خرس شیطانی یا به اصطلاح Demon Bear را دارد که شخصیت منفی فیلم The New Mutants محسوب می‌شود. ظاهرا، دانیل ارتباطی با این موجود دارد. حالا این ارتباط چطور و چگونه خواهد بود به احتمال بسیار در جریان فیلم مشخص می‌شود.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم ابرقهرمانی و ترسناک The New Mutants از تاریخ ۱۵ فروردین سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۳ آوریل ۲۰۲۰) در سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا