#مهسا_امینی

کارگردان فیلم Wonder Woman 1984 نمی‌خواهد فیلم‌های DC مثل مارول باشد

او از رویکرد فعلی فیلم‌های دنیای سینمایی DC راضی است

کارگردان فیلم Wonder Woman 1984 نمی‌خواهد فیلم‌های DC مثل مارول باشد سید مجتبی محمودی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ دی‌سی
کارگردان فیلم Wonder Woman 1984

«پنی جنکینز» کارگردان فیلم Wonder Woman 1984 به‌تازگی طی مصاحبه‌ای گفته است که از رویکرد فعلی فیلم‌های DC در ارائه‌ی آثاری متفاوت با یکدیگر رضایت دارد.

جنکینز در سال ۲۰۱۷ فیلم سینمایی Wonder Woman را روانه‌ی سینماها کرد که با فروش بیش از ۸۰۰ میلیون دلار، به یکی از موفق‌ترین آثار در دنیای سینمایی کمیک‌های دی‌سی یا همان DC Extended Universe تبدیل شد. اگر همه چیز خوب پیش برود و شیوع ویروس کرونا به وضعیت متعادلی برسد، سه ماه دیگر شاهد اکران فیلم Wonder Woman 1984 خواهیم بود که دوباره جنکینز را در مقام کارگردان دارد.

او به‌تازگی با مجله‌ی Total Film مصاحبه‌ای داشته که در جدیدترین شماره‌ی آن منتشر شده است. در این مصاحبه، جنکینز علاوه بر فیلم جدید خود، از رویکرد شرکت برادران وارنر و DC نسبت به فیلم‌های ساخته شده صحبت و از آن استقبال کرد. او از این قضیه که فیلم‌های DC هر کدام هویت خاص خود را دارند و برعکس مارول از لحاظ فرمی یک‌شکل نیستند، رضایت دارد.

من این را درباره‌اش دوست دارم. برای من، این چیزی‌ست که فیلم‌های ابرقهرمانی تا به حال همیشه بودند. من فکر می‌کنم استثنای آن این بود که مارول چنین موفقیتی از خلق یک دنیای مشترک کسب کرد. اما قطعا این نباید حالت معمول باشد. فکر میکنم باید نگاهی به کمیک‌بوک‌ها بیاندازید. تنوع بزرگی از کمیک‌بوک‌ها وجود دارد و ظاهر، لحن و دنیای آن‌ها بسیار متفاوت است و آن‌ها همیشه به ناچار به هم متصل نمی‌شوند. گاهی اوقات می‌شود و این واقعا سرگرم‌کننده است.

بسیاری مواقع آن‌ها مسیر خود را دارند. من راضی‌ام که DC و صادقانه بگویم، مارول در واقع حالا آن را مقداری بیشتر انجام می‌دهند. با این‌که Thor: Ragnarok و Black Widow و Doctor Strange یک اشتراکاتی دارند، اما در لحن بسیار متفاوت هستند. من این را درباره‌ی DC دوست دارم و همیشه فکر کردم که یک چیز فوق‌العاده درباره‌ی آن است؛ این که تمام فیلم‌ها خیلی فرق دارند.

فیلم سینمایی Wonder Woman 1984 در تاریخ ۱۴ آگوست (۲۴ مرداد)‌ در سراسر جهان اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا