فروش بازی The Witcher 3 به بیش از ۵۰ میلیون نسخه رسید

فروش مجموعه از ۷۵ میلیون نسخه عبور کرد

فروش بازی The Witcher 3

بر اساس گزارش اخیر سی دی پراجکت، فروش بازی The Witcher 3 به بیش از ۵۰ میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است.

بدون شک، ویچر ۳ یکی از بهترین و به یادماندترین آثار صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود که با وجود گذشت چیزی در حدود ده سال از عرضه آن، همچنان در لیست پرفروش‌ترین بازی‌ها به چشم می‌خورد و روزانه بازیکن‌های زیادی از اقصی نقاط جهان را به خود سرگرم می‌کند.

در همین راستا، به تازگی شرکت لهستانی سی دی پراجکت در گزارشی اعلام کرده که مجموع فروش بازی The Witcher 3 به بیش از ۵۰ میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است. از طرفی، تا به امروز بالغ بر ۷۵ میلیون نسخه از سه گانه ویچر فروخته شده که رقم قابل توجهی است. لازم به ذکر است که این گزارش فروش بازی در تمام پلتفرم‌ها از جمله کامپیوتر و کنسول‎‌های نسل هشتم و نهم را دربرمی‌گیرد.

بهتر است بدانید که استودیو سی دی پراجکت رد در حال حاضر با همکاری دیگر توسعه‌دهندگان خارجی روی ساخت بازی‌های جدید سری ویچر فعالیت می‌کند. یکی از این عناوین، نسخه ریمیک The Witcher 1 است که بازسازی آن با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ در دست توسعه قرار دارد.

علاوه بر این، سی دی پراجکت رد توسعه یک سه گانه جدید از مجموعه ویچر را شروع کرده که اولین بازی آن با نام رمزی Project Polaris شناخته می‌شود. آن‌طور که گفته شده، داستان این بازی برگرفته از اتفاقات ویچر ۳ بوده و چند وقتی است که بالغ بر ۱۵۰ نفر در استودیو روی ساخت آن مشغول به کار هستند.

از دیگر پروژه‌های در دست ساخت سی دی پراجکت رد می‌توان به پروژه Project Canis Majoris اشاره کرد. این بازی جدید از سری ویچر به حساب می‌آید که به صورت یک اثر تک نفره نقش آفرینی و داستان محور در دنیای ویچر توسط استودیوی شخص ثالت و خارجی ساخته می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا