ساخت بسته الحاقی بازی Starfield تایید شد

محتواهای بیشتری در راه هستند

ساخت بسته الحاقی بازی Starfield تایید شد حمید توحیدلو ۰ ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
بسته الحاقی بازی Starfield

بر اساس اعلام شرکت بتزدا، تیم سازنده در آینده روی ساخت بسته الحاقی بازی Starfield فعالیت خواهد کرد.

بعد از سال‌ها صبر و انتظار، سرانجام بازی استارفیلد در روزهای گذشته روانه بازار شد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این بازی تحسین منتقدها را برانگیخت و رکورد بزرگ‌ترین عرضه تاریخ شرکت بتزدا را به خود اختصاص داد؛ به‌طوری که بالغ بر شش میلیون نفر در روز نخست عرضه مشغول تجربه بازی بودند.

استارفیلد یک بازی عظیم علمی تخیلی است که به لطف گیم پلی جذاب و مقیاس باورنکردنی خود، شما را برای مدت بسیار طولانی به خود سرگرم می‌کند. با این حال، خبر خوب این است که شرکت بتزدا قصد دارد در آینده محتوا جدید و بیشتری را در قالب بسته الحاقی برای بازی عرضه کند.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای تاد هاوارد، کارگردان استارفیلد، در گفت‌وگویی اعلام کرد که بازی در آینده بسته الحاقی دریافت می‌کند. با این وجود، در حال حاضر جزئیاتی از محتوای جدید بازی در دسترس نیست و چه بسا تاریخ عرضه و حتی تعداد این دی ال سی‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارند.

با توجه به سوابق شرکت بتزدا، به نظر می‌رسد که اولین بسته الحاقی بازی Starfield با فاصله یک سال بعد از عرضه، تابستان سال آتی، روانه بازار خواهد شد؛ چرا که دو بازی فال‌اوت ۷۶ و الدر اسکرولز اسکایریم یک سال بعد از انتشار، یک بسته الحاقی با محتوای جدید دریافت کردند. ناگفته نماند که استارفیلد محتوای بسیار زیادی را در خود جا داده و شما پیش از عرضه دی ال سی، می‌توانند از کاوش در جهان وسیع آن لذت ببرید.

گفتنی است بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در گیم پس، به طور رایگان می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا