آیا شخصیت کیلمانگر در فیلم جدید بلک پنتر 2 حضور خواهد داشت؟

واکاندا یک بلک پنتر تازه می‌خواهد

آیا شخصیت کیلمانگر در فیلم جدید بلک پنتر 2 حضور خواهد داشت؟ امیرحسین ناصری ۰ ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ مارول
شخصیت کیلمانگر در فیلم جدید بلک پنتر 2

شخصیت کیلمانگر (Killmonger) از آشنایان تی چالا (T’Challa) بود که در فیلم Black Panther سال ۲۰۱۸ حضور داشت. اما آیا او در فیلم جدید بلک پنتر 2 نیز حاضر خواهد شد؟

فیلم Black Panther یکی از آثار فاز سوم دنیای سنیمایی مارول بود که به معرفی بیشتر شخصیتی به نام بلک پنتر می‌پرداخت؛ کسی که پیش‌تر او را در فیلم Captain America: The Winter Soldier دیده شده بود. با این حال در فیلم بلک پنتر داستان بیشتر درباره این بود که چطور شاهزاده قلمرو واکاندا (Wakanda) سعی می‌کند تا به تخت پادشاهی برسد و جای پدرش را بگیرد؛ در حالی که پسر عمو او نیز دقیقا برای همین جایگاه دست و پا می‌زد و قصد داشت تا از منابع واکاندا استفاده کند.

در واقع شخصیت کیلمانگر با بازی مایکل بی جردن (Micheal B. Jordan) در فیلم Black Panther موفق شد تا تی چالا را شکست داده و تخت پادشاهی واکاندا را از آن خود کند؛‌ در حالی که در پایان دیدیم او چطور کشته شد. با این وجود، حتی با اینکه این کاراکتر در فیلم قبلی کشته شد، در سریال What If…? شاهد حضور دوباره او در جهانی بودیم که ظاهرا او موفق می‌شود تا جان تونی استارک (Tony Stark) را نجات دهد! اما آیا کیلمانگر باز هم در فیلم جدید بلک پنتر به واسطه مولتی ورس بازمی‌گردد؟

فیلم جدید بلک پنتر 2 باید یک شاه جدید را معرفی کند!

پس از درگذشت چادویک بوزمن (Chadwick Boseman)، استودیو مارول رسما اعلام کرد که برای ادای احترام به زحمات این بازیگر، آن‌‌ها هرگز قصد ندارند تا برای نقش شاه تی چالا فرد دیگری را انتخاب کنند. این در حالی بود که ساخت فیلم Black Panther 2 از خیلی وقت پیش شروع شده بود و سازندگان مدت‌ها بود که روی داستان آن کار می‌کردند؛ روایتی که با مرگ بوزمن باید عوض می‌شد تا دیگر تی چالا در آن حضور نداشته باشد.

با این وجود حتی اگر هم که تی چالا از داستان خارج شود، اما باز هم می‌توان یک بلک پنتر جدید را معرفی کرد. این نظریه وقتی تایید شد که در تریلر فیلم جدید بلک پنتر 2 دیدیم که در انتها فردی ناشناخته،‌ زره طلایی رنگ بلک پنتر را پوشیده و چنگال آن را در می‌‌آورد! این تایید می‌کند که قطعا ما شاهد حضور یک بلک پنتر در عنوان Wakanda Forever خواهیم بود؛ اما او کیست؟

شاید بهترین حدسی که درباره این شخصیت رونمایی نشده بتوان زد، شوری (Shuri)، خواهر تی چالا باشد؛ کسی که در داستان‌های کمیک بوکی هم به آتلانتیس (Atlantis) حمله کرده بود و ممکن است که همین داستان در دنیای سینمایی هم تکرار شود. با این حال، جالب است بدانید که رنگ زره نمایش داده شده در پایان تریلر Black Panther: Wakanda Forever طلایی بود و همین مورد نشان می‌دهد که شاید (فقط شاید) کیلمانگر باز هم برگردد و به شاه واکاندا تبدیل شود؛‌ با این تفاوت که اینبار مسیر غلط را انتخاب نکرده و کار درست را انجام می‌دهد.

البته باید اشاره کرد که شخصیت کیلمانگر در زمین ۶۱۶ کشته شده و امکان دوباره زنده شدن را ندارد،‌ اما از آن جهت که داستان‌‌ بسیاری از پروژه‌های فاز چهارم MCU درباره مولتی‌ورس هستند، هیچ بعید نیست که شاهد یک نسخه دیگر از او،‌ از جهان موازی باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا