فصل چهارم Fortnite – Chapter 2: چگونه آزمایشگاه مخفی تونی استارک را پیدا کنیم؟

۲۵ هزار اکس‌پی را مثل آب خوردن به دست آورید!

آزمایشگاه مخفی تونی استارک

در این مطلب نحوه‌ی پیدا کردن آزمایشگاه مخفی تونی استارک در نقشه‌ی فصل چهارم Fortnite – Chapter 2 را به شما آموزش خواهیم داد.

اگر از علاقه‌مندان به فورتنایت باشید، باید بدانید که با آغاز فصل چهارم Fortnite – Chapter 2 منطقه‌ی Frenzy Farms با Stark Industries جایگزین شد. بخشی از این منطقه بر اساس خانه‌ای طراحی شده که تونی استارک در جریان Avengers: Endgame در آن سکونت داشت. جدا از لوت‌های قرار گرفته، یک باس فایت هم در این منطقه حضور دارد که با کشتن آن می‌توان به یک صندوقچه‌ی بسیار ارزشمند دسترسی پیدا کرد. هدف از اضافه شدن Stark Industries تنها ایجاد تنوع در محیط نبوده و تیم توسعه‌ی بازی در اپیک گیمز هر از چند گاهی یک چالش با محوریت این منطقه معرفی می‌کند؛ اتفاقی که اخیرا یک بار دیگر رخ داده است. به واسطه‌ی چالشی که طی این هفته فعال است، شما می‌توانید ۲۵ هزار اکس‌پی رایگان دریافت کنید.

یکی از چالش‌های جدیدی که اخیرا به فورتنایت اضافه شده از شما می‌خواهد آزمایشگاه مخفی تونی استارک را پیدا کنید. مطابق انتظار، این مکان در منطقه‌ی Stark Industries واقع شده اما پیدا کردن لوکیشن دقیق و به سرانجام رساندن چالش به همین سادگی نیست؛ زیرا این منطقه وسعت زیادی داشته و گشتن تمامی گوشه و کنارهای آن زمان زیادی می‌برد. به خصوص برای افرادی که آشنایی چندانی با نقشه‌ی فصل چهارم Fortnite – Chapter 2 ندارند. در ادامه هر آنچه که برای دریافت ۲۵ هزار اکس‌پی رایگان نیاز هست را شرح خواهیم داد.

آزمایشگاه مخفی تونی استارک دقیقا در کجا واقع شده است؟

اگر می‌خواهید چالش را انجام دهید، پس از خارج شدن از اتوبوس پرنده باید خود را به Stark Industries برسانید. در شمال شرقی این منطقه و در فاصله‌ی کوتاهی از دریاچه، یک کلبه‌ی کوچک وجود دارد. پس از رسیدن به آنجا، باید به بخش شرقی کلبه بروید که با بوته‌های بزرگی پوشانده شده است. با استفاده از ابزار مناسب، بوته‌ها را از بین ببرید؛ اقدامی که به تعداد چوب‌های موجود در کوله پشتی‌تان اضافه می‌کند. با انجام این کار، یک در مخفی پدیدار می‌شود. آن را نابود کرده و واردش شوید. به محض عبور از در وارد محیطی می‌شود که با آزمایشگاه شباهت داشته و در گوشه و کنار آن می‌توان زره‌های مخصوص تونی استارک و دیگر اختراعات جدیدش را مشاهده کرد. این محیط همچنین لوت‌های زیادی دارد. در همین حین که مشغول گشت و گذار در آزمایشگاه هستید، احتمالا باید پیام انجام چالش برای شما به نمایش بیاید.

درب مخفی، تنها راه دسترسی به آزمایشگاه مخفی تونی استارک نیست. به محض رسیدن به کلبه‌ی چوبی، با استفاده از ابزار مورد نیاز دیوارها و همچنین کف خانه را نابود کرده و از این طریق به آزمایشگاه دسترسی پیدا کنید. از آن‌جایی که Stark Industries یکی از منطقه‌های شلوغ بوده و از همه مهم‌تر تعداد زیادی از رقبا تلاش خواهند کرد زودتر از شما وارد آزمایشگاه شوند، توصیه می‌کنیم حتما به همراه دیگر اعضای جوخه‌ی خود به این منطقه بیایید تا در هنگام درگیری مسلحانه با چالش فراوانی روبرو نشوید. در ضمن، شرکت در حالت Team Rumble برای به سرانجام رساندن این چالش گزینه‌ی خوبی است؛ زیرا در این حالت تعداد رقبا به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته و شانس شما برای رسیدن به آزمایشگاه به عنوان اولین جوخه افزایش می‌یابد.

بعد از انجام دادن چالش در آزمایشگاه مخفی تونی استارک می‌توانید خودتان را به Craggy Cliffs برسانید که در شمال غربی کلبه قرار داشته و چندان دور نیست، به خصوص اگر وسیله‌ی نقلیه داشته باشد. یکی از چالش‌های این هفته، از بین بردن هفت کشتی یا قایق در این منطقه است. در نگاه اول، انجام دادنش به هیچ وجه چالش برانگیز به نظر نمی‌رسد اما واقعیت چیز دیگری است. از آن‌جایی که پاداش در نظر گرفته شده برای این چالش ارزش بالایی دارد (۲۵ هزار اکس‌پی)، تعداد زیادی از رقبا سعی خواهند کرد جلوی شما را گرفته و خودشان چالش را انجام دهند. در ضمن، نابود کردن هر قایق بسته به نوع ماده‌ی به کار رفته در ساختش مدت زمان متفاوتی طول می‌کشد. برای مثال، قایق‌های چوبی با دو الی چهار ضربه نابود می‌شوند اما قایق‌های فلزی به ضربات بیشتری نیاز دارند.

همین مورد می‌تواند شما را به هدفی ساده برای رقبا تبدیل کند. از همین رو، توصیه می‌کنیم قبل از به پایان رساندن چالش از عدم حضور جوخه‌های دشمن در محیط اطراف اطمینان حاصل کنید. در انتها، لازم به ذکر است فورتنایت برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل‌های تلفن همراه منتشر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا