#مهسا_امینی

تماشا کنید: اولین ویدیو فیلم دکتر استرنج 2 منتشر شد

سفر در مولتی‌ورس!

تماشا کنید: اولین ویدیو فیلم دکتر استرنج 2 منتشر شد نرگس کریمی پور ۶ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ مارول

اولین ویدیو رسمی فیلم دکتر استرنج ۲Doctor Strange 2 منتشر شده و جادوی قدرتمند و جالب دکتر استرنج در مقابل گارگانتوس را نشان می‌دهد.

فیلم Multiverse of Madness دقیقاً در هفته آینده منتشر می‌شود و طرفداران نمی‌توانند بیشتر از این هیجان زده باشند. از زمانی که خبر ساخته شدن چنین اثری توسط استودیو مارول اعلام شد و پس از منتشر شدن تیزرهای متعدد و هیجان‌انگیز، انتظارات مخاطبین به بالاترین حد خود رسیده است. مولتی‌ورس یکی از موضوعاتی است که طرفداران ژانر ابرقهرمانی مدت‌ها است منتظر آن هستند و خوشبختانه اکنون دکتر استرنج این رویا را به حقیقت تبدیل خواهد کرد. با توجه به تیلرها و تصاویر جالبی ک از اثر منتشر شده، مشخص است که ماجراجوی‌های این فیلم کاملا خاص و منحصر به فرد هستند. 

استفاده از واندا و اسکارلت ویچ در این اجراجویی‌ها به هیجان طرفداران افزوده است و ثابت می‌کند که مبارزات بزرگی در راه است. استودیو مارول از ابتدای ساخت این پروژه کمپین تبلیغاتی بزرگی را برای آن در نظر گرفته است و اکنون با نزدیک شدن به تاریخ اکران هر روز شاهد انتشار محتوای جدید از فیلم دکتر استرنج 2 هستیم. در این فیلم سورپرایزهای بزرگ ی انتظار طرفداران ا می‌کشد، مانند کاپیتان کارتر که پیشتر تنها در سریال انیمیشنی ?…What If او را دیده بودیم. همچنین مونیکا رمبو به عنوان نسخه‌ای جدید از کاپیتان مارول، استنرج زامبی، اسکارلت ویچ شرور و حتی گروه ایلومیناتی.

پیش‌تر نیز فاش شده بود که در صحنه‌های آغازین فیلم، احتمالاً یک موجود تک چشم غول‌پیکر به نام گارگانتوس، استرنج و شهر نیویورک را به وحشت خواهد انداخت. بخش‌هایی از این اکشن جذاب در تریلرها و تیرزهای فیلم به نمایش گذاشته شده بود، اما اکنون طرفداران می‌توانند یک دقیقه کامل از این صحنه اکشن را در اولین ویدیو فیلم دکتر استرنج ۲ تماشا کنند.

اولین ویدیو فیلم دکتر استرنج 2 

در ویدیو منتشر شده دکتر استرنج و وانگ را می‌بینیم که در خیابان‌های نیویورک با موجودی عجیب و بزرگ روبه‌رو می‌شوند. موجودی که در ابتدا نامرئی بوده و سپس با جادوی دکتر استرنج مشخص می‌شود که او در حقیقت گارگانتوس است. 

کارگانتوس (Gargantos) یکی از آنتاگونیست‌های بزرگ کمیک های مارول است که تا کنون او را در دنیای سینمایی مارول ندیده‌ایم و به نظر می‌سد نقش مهمی در شروع داستان فیلم دکتر استرنج ۲ دارد. ظاهرا در این فیلم زوایای جدیدی از قدرت جادو دکتر استرنج را خواهیم دید. همانطور که در ویدیو منتشر شده می‌بینیم او اتوبوسی که آمریکا چاوز در آن گرفتار شده است را از هم باز کرده و با شنل معروف خود او را از مرگ نجات می‌دهد. 

به نظر می‌رسد که آمریکا چاوز و دکتر استرنج اینگونه و در جریان مبارزه با گارگانتوس با یکدیگر آشنا می‌شوند و آمریکا چاوز به دکتر می‌گوید که او می‌تواند در مولتی‌ورس سفر کند. به این ترتیب ماجراجویی مشترک آن‌ها آغاز شده و مشخص نیست که آیا دوباره با گارگانتوس روبه‌رو خواهند شد یا او صرفا یک حضور کوتاه در ابتدای فلیم خواهد داشت. 

فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در تاریخ ششم ماه می در سراسر جهان اکران خاهد شد. 

 


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا