#مهسا_امینی

به‌روزرسانی 1.06 بازی سایبرپانک 2077 چه تغییراتی را ایجاد می‌کند؟

مشکلات سیوهای بازی حل شده‌اند

بروزرسانی 1.06 بازی سایبرپانک 2077

در شلوغی‌های این روزهای سی‌دی پراجکت رد، باگ جدیدی دیده شد که فایل‌های سیو بازی سایبرپانک 2077 را از بین می‌بُرد، به همین دلیل امروز بروزرسانی جدیدی برای رفع این مشکل منتشر شده است.

روزهای سختی گرفتار استودیوی لهستانی بازی سایبرپانک 2077 شده است؛ از افت فریم و افت شدید گرافیکی در کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، تا خراب شدن فایل‌های سیو این بازی در روزها و گزارشات اخیر؛ طبق اطلاعیه‌ی Kotaku (کوتاکو) امروز برای محصول جدید خالقان ویچر آپدیتی منتشر شده است که به حل مشکلات فایل‌های Save این بازی می‌پردازد.

همانطور که اشاره شد، بازی سایبرپانک 2077 دچار باگ‌هایی در پوشه‌های ذخیره‌سازی شده است. اگر اطلاعی ندارید که این مشکل چیست، باید بگوییم زمانی که حجم فایل‌های سیو و تعداد آن‌ها به 8 مگابایت می‌رسید، تمامی فایل‌های ذخیره‌سازی این اثر به طور کامل نابود می‌شدند؛ امروز هم در اطلاعیه‌ای اعلام شد که بروزرسانی نسخه‌ی 1.06 بازی سایبرپانک 2077 منتشر شده که اشکالات این بخش را طبق ادعای سی‌دی پراجکت رد، حل خواهد کرد.

بازی cyberpunk 2077

این بروزرسانی طبق ادعای خالقان ویچر، مدیریت و ثبات حافظه را بهبود می‌بخشد و از این رو عملکردی را ایجاد می‌کند که باگ‌ها و مشکلات پوشه‌های ذخیره‌سازی را رفع خواهد کرد؛ آپدیت نسخه‌ی 1.06 متاسفانه نمی‌تواند فایل‌های خراب شده‌ی گذشته را به طور مجدد بازسازی کند، به همین دلیل، از این به بعد هر چه‌قدر که به تجربه‌ی بازی بنشینید سیو می‌شود و ارتباطی به سیوهای گذشته نخواهد داشت مگر اینکه فایل‌هایتان بدون مشکل بوده باشند و نیازی به بازسازی نداشته باشند.

سی‌دی پراجکت رد در مراحل بازپرداخت بازی Cyberpunk 2077 به کاربران قرار دارد، فروشگاه‌های فیزیکی مانند گیم‌استاپ و فروشگاه‌های دیجیتالی پلتفرم‌ها مانند پلی استیشن و ایکس باکس، هزینه‌ی بازی را به طور کامل ریفاند می‌کنند و بعضی از فروشگاه‌ها این محصول را با اثر دیگری تعویض می‌کنند. 

بروزرسانی نسخه‌ی 1.06 بازی سایبرپانک 2077 با حجم تقریبی 15 گیگابایت برای کنسول‌های بازی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس دانلود قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 را از رسانه‌ی سرگرمی و به قلم عرفان خورسند مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا