از بازی جدید Unknown 9: Awakening با انتشار تریلری رونمایی شد

قدرت گرافیکی نسل نهم را حس کنید

سرانجام مراسم مورد انتظار Gamescom 2020 برگزار شد و در جریان آن از اولین تریلر بازی جدید استودیوی Reflector Entertainment به نام Unknown 9: Awakening رونمایی شد.

مراسم Gamescom 2020 که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا بصورت استریم اینترنتی برگزار می‌شود، در جریان است و مراسم با انتشار تریلری از نسخه‌ی جدید Call of Duty و جدیدترین ساخته‌ی استودیوی Reflector Entertainment یعنی Unknown 9: Awakening آغاز شد. بازی Unknown 9: Awakening که بنظر می‌رسد به خوبی انتظارات طرفداران از نسل نهم کنسول‌های بازی و قدرت گرافیکی آنان را قرار است برآورده کند، داستان دختری به نام هارونا (Haroona) در کلکته‌ی هندوستان را روایت می‌کند که توسط تصاویر و ویژن‌هایی از مرگ خودش تسخیر می‌شود و به دنبال یافتن جواب سوال‌های خود در این خصوص است. پس از گذشت مدتی، او با شخصی روبرو می‌شود که او را در این مسیر راهنمایی می‌کند تا استعدادهای خود را در این زمینه بهبود ببخشد و او را در ماجراجویی خود کمک کند. در این بازی، هارونا با بعد جدیدی از دنیا به نام The Fold آشنا خواهد شد که بر آن است ابعاد مخفی آن را پیدا کند و با راز و رمزهای آن آشنا شود.

تریلر Unknown 9: Awakening با استقبال زیادی از سوی بینندگان Gamescom 2020 روبرو شده است و گرافیک خیره‌کننده‌‌ی آن، خبر از بازی جدیدی با گرافیک نسل بعدی می‌دهد. اما بنظر می‌رسد که بازی Unknown 9: Awakening فقط یک بازی عادی نباشد و طبق گفته‌ی سازندگان و با نگاهی به سایت رسمی بازی، متوجه می‌شویم این بازی دارای محتواهای دیگری مانند رمان، کمیک بوک، پادکست و … نیز خواهد بود و دنیای آن قرار است با انتشار محتواهای مختلف به مرور زمان گسترش یافته شود.

مشخص نیست چه زمانی این بازی منتشر خواهد شد، اما طبق اولین تریلر منتشر شده توسط استودیوی Reflector Entertainment در جریان مراسم Gamescom 2020، بازی Unknown 9: Awakening قرار است برای PC و کنسول‌های نسل نهم، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا