روند ساخت فیلم Uncharted چگونه پیش می‌رود؟

انتشار نخستین تصویر از لباس سالی

روند ساخت فیلم Uncharted

سونی پیکچرز رلیسینگ با انتشار یک متن بسیار کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت فیلم Uncharted به اشتراک گذاشت.

آوی آراد (Avi Arad) که یکی از تهیه‌کننده‌های نام آشنا در میان علاقه‌مندان به آثار کمیک بوکی به شمار می‌رود، از سال ۲۰۰۸ میلادی تلاش خود را به کار گرفت تا اقتباس سینمایی سری بازی‌های آنچارتد را بسازد اما هر بار با در بسته مواجه شد. از چالش‌هایی که بر سر راه این پروژه قرار گرفتند می‌توان به پیوستن کارگردانان مختلف به تیم تولید و جدایی آن‌ها پس از مدتی اشاره کرد. در ضمن، سال ۲۰۱۵ یکی از نسخه‌های فیلمنامه لو رفت؛ اتفاقی که استودیوهای سازنده را مجبور کرد تاریخ اکران را به عقب بیاندازند.

پس از پیوستن تام هالند (Tom Holland)، مارک والبرگ (Mark Wahlberg) و روبن فلیشر (Ruben Fleischer) به تیم تولید، شرایط برای آغاز فیلمبرداری مهیا شده بود اما همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی، سازندگان را به ترک محل فیلمبرداری و تعلیق پروژه مجبور کرد. با گذشت چند ماه و بهبود نسبی شرایط جهان، اجازه‌ی از سر گیری فاز تولید به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادر شد تا نهایتا نخستین تصاویر از پشت صحنه به فضای مجازی راه یابند؛ تصاویری که گریم و لباس هالند را در نقش نیتن دریک را نشان می‌دهند.

سونی پیکچرز رلیسینگ با انتشار یک متن بسیار کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت فیلم Uncharted به اشتراک گذاشت. بر اساس اعلام رسمی این استودیوی آمریکایی، روند فیلمبرداری به اتمام رسیده است. سونی همچنین یک تصویر به توییت اخیر خود ضمیمه کرده که کلاکت مربوط به پروژه و همچنین گردنبند مشهور نیتن دریک را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید عکس مورد بحث را مشاهده کنید:

تقریبا همزمان با سونی پیکچرز رلیسینگ، مارک والبرگ توییتی را به اشتراک گذاشت که تصویری به آن ضمیمه شده است. این عکس، لباس سبز رنگ ویکتور سالی سالیوان را در کنار یک سیگار نشان می‌دهد. موارد مزبور در کنار سبیل، از ویژگی‌های شاخص این شخصیت به شمار می‌روند. اگر با فرنچایز آنچارتد آشنایی ندارید، باید بگوییم سالی حکم مربی و پدر را برای نیتن دریک نوجوان داشته است. در ادامه می‌توانید تصویر مربوط به لباس را مشاهده کنید:

سازندگان Uncharted در قبال فیلمنامه‌اش بسیار محتاطانه عمل کرده و تا به این لحظه اطلاعات چندانی را به اشتراک نگذاشته‌اند. با توجه به اندک اطلاعات موجود، می‌دانیم محصول مشترک سونی پیکچرز رلیسینگ و پلی‌استیشن پروداکشنز یک اقتباس مستقیم نبوده و حکم پیش درآمد را برای سری بازی‌ها خواهد داشت. همچنین اگر گمانه‌زنی‌ها صحت داشته باشند، نیتن دریک در جدیدترین ماجراجویی خود به دنبال گنجی خواهد گشت که ریشه‌ی تاریخی‌اش به کارل پنجم (یکی از پادشاهان اسپانیا) بازمی‌گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا