آیا Stories Untold برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود؟

خبر انتشار یک بازی ترسناک برای PS4 لو رفت

آیا Stories Untold برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۰۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Stories Untold

طبق آخرین اخبار منتشر شده، احتمال انتشار Stories Untold برای کنسول پلی‌استیشن 4 وجود دارد.

به نظر می‌رسد که عنوان Stories Untold ساخته‌ی شرکت‌ بازیسازی No Code پا به دنیای بازی‌های پلی‌استیشن 4 می‌گذارد. ماجرای منتشر شدن این بازی برای پلی‌استیشن 4 از آنجایی شروع شد که شرکت Pan European Game Information، با گذاشتن پستی از امتیاز این بازی، خبر انتشار آن را لو داد. همان‌طور که می‌دانید این اثر ترسناک پس از انتشار برای PC در سال ۲۰۱۷، در سال ۲۰۲۰ برای نینتندو سوییچ منتشر شد. با این وجود هنوز هیچ خبر رسمی‌ای وجود ندارد که بتواند انتشار این بازی برای کنسول PS4 را تایید کند. توضیحات منتشر شده درباره‌ی Stories Untold به شرح زیر است:

Storeis Untold یک بازی تجربه‌ای و ماجراجویانه به‌حساب می‌آید که سبک آن موجب خاص شدن ژانر این عنوان شده است. این بازی با ترکیب کردن ماجراجویی کلاسیک از طریق متن و اشاره و انتخاب کردن و با به کار بردن چهار داستان جذاب در کنار هم، یک اثر راز آلود را پدید آورده است.

همان‌طور که قبلا هم اشاره شد، این بازی ترسناک و اسرار آمیز در سال ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی و سپس در ژانویه‌ی ۲۰۲۰ برای نینتندو سوییچ عرضه شد. Storeis Untold پس از انتشارش با نقد‌های خوبی مواجه شده و طرفداران بازی‌های ترسناک از آن حمایت کردند؛ بنابراین، عرضه‌ی این بازی برای پلی‌استیشن 4 چندان هم دور از انتظار نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا