تایفون استودیوز برای ساخت بازی‌های استادیا به گوگل پیوست

تیم سازنده‌ی Journey to the Savage Planet از این پس زیرمجموعه‌ی شرکت گوگل خواهد بود

تیم Stadia Games

شرکت گوگل به طور رسمی از پیوستن یک استودیوی جدید به تیم Stadia Games برای ساخت عناوین انحصاری برای پلتفرم Google Stadia خبر داد.

خانم «جید ریموند» که با سابقه‌ی فعالیت در شرکت‌های یوبی‌سافت و الکترونیک آرتز، یکی از مشهورترین تهیه‌کنندگان فعال در صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود و هم‌اکنون ریاست استودیوهای بازی‌سازی شرکت گوگل با نام Stadia Games and Entertainment را بر عهده دارد. با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از پیوستن استودیوی جدید به این بخش خبر داد.

این استودیو Typhoon Studios نام دارد که توسط جمعی از اعضای سابق شرکت‌های یوبی‌سافت، برادران وارنر و الکترونیک آرتز تشکیل شده و یکی از اعضای اصلی‌اش، «الکس هاچینسون» کارگردان آثار Assassin’s Creed 3 و Far Cry 4 است. اولین اثر این استودیو که Journey to the Savage Planet نام دارد، در ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ (۸ بهمن ۱۳۹۸) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. پیوستن Typhoon Studios به گوگل تاثیری روی روند ساخت و انتشار بازی اول‌شان نخواهد داشت.

اولین شعبه از استودیوهای تیم Stadia Games and Entertainment توسط Sébastien Puel تهیه‌کننده‌ی اجرایی سابق سری Assassin’s Creed در مونترال مستقر خواهد شد؛ جایی که تیم Typhoon Games هم به آن نقل مکان خواهد کرد.

پلتفرم Google Stadia به عنوان اولین پلتفرم رسمی مبتنی بر فناوری استریم، هم‌اکنون در چهارده کشور در دسترس است و بیش از ۲۵ بازی را می‌توان روی آن تجربه کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا