دو تصویر جدید از پشت صحنه‌ی فیلم Uncharted منتشر شد

ظاهرا بخشی از فیلمنامه الهامی از چپتر Once a Thief در Uncharted 4 باشد

دو تصویر جدید از پشت صحنه‌ی فیلم Uncharted منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
پشت صحنه‌ی فیلم Uncharted

یکی از اکانت‌های توییتری که با محوریت تام هالند بازیگر بریتانیایی فعالیت می‌کند، اخیرا دو تصویر جدید از پشت صحنه‌ی فیلم Uncharted منتشر کرده است.

در پی موفقیت‌های Uncharted: Drake’s Fortune، یکی از تهیه‌کنندگان فعال در هالیوود به نام آوی آراد (Avi Arad) با سونی وارد مذاکره شد تا فیلمی سینمایی بر اساس جدیدترین محصول ناتی داگ بسازد. اگرچه چراغ سبز را دریافت کرد اما این پروژه‌ی مورد انتظار فراز و نشیب‌های بسیاری داشت. در ابتدا دیوید او. راسل (David O. Russell) وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی را بر عهده گرفت و مدتی بعد هم مارک والبرگ (Mark Wahlberg) به تیم بازیگری پیوست تا نقش اصلی را ایفا کند. راسل حتی کار روی فیلمنامه را آغاز کرده بود اما بنا به دلایلی تصمیم گرفت تا از پروژه کنار رفته و اثر دیگری را جلوی دوربین ببرد.

بعد از این اتفاق، افراد مختلفی به عنوان کارگردان و نویسنده در نظر گرفته شده و حتی برخی از آن‌ها برای مدتی روی پروژه کار کردند اما هر کدام از آن‌ها بنا به دلایلی کنار کشیدند. این روند ادامه داشت تا اینکه سونی موفق شد با روبن فیشر (Ruben Fleischer) خالق فرنچایز زامبی‌لند به توافق برسد. در همین بین، مارک والبرگ به دلیل سن بالا تیم بازیگری را ترک کرد تا فرد جوانتری جایگزین شود. نهایتا تام هالند (Tom Holland) به توافق رسید تا نقش نیتن دریک را جلوی دوربین ایفا کند. والبرگ هم مدتی بعد به پروژه بازگشت و نقش ویکتور سالیوان را بر عهده گرفت. فاز تولید این اثر بعد از مدتی تعطیلی اواخر تیر ماه از سر گرفته شد.

یکی از اکانت‌های توییتری که با محوریت تام هالند فعالیت می‌کند، اخیرا دو تصویر جدید از پشت صحنه‌ی فیلم Uncharted به اشتراک گذاشته است. در این دو تصویر هالند و مارک والبرگ را می‌بینیم که کت و شلوار پوشیده و ظاهرا قصد ورود به یک مهمانی رسمی را دارند. از آن‌جایی که هیچ گونه جزئیاتی از فیلمنامه موجود نیست، نمی‌توان حدس زد این تصاویر به کدام بخش از داستان مربوط می‌شوند. با این حال، طرفداران حدس‌هایی زده‌اند که احتمال صحیح بودنشان وجود دارد. عده‌ای از آن‌ها اعتقاد دارند بخشی از فیلم اقتباسی از چپتر Once a Thief در Uncharted 4: A Thief’s End باشد. در این چپتر نیتن دریک و ویکتور سالیوان به یک حراج نفوذ می‌کنند تا صلیبی خاصی را بدزدند.

تام هالند چند روز پیش ویدیوی نسبتا طولانی‌ای را از خود ضبط و به واسطه‌ی اکانت اینستاگرامش منتشر کرد. این بازیگر بریتانیایی در بخشی از صحبت‌های خود گفت روند فیلمبرداری Uncharted بسیار خوب پیش می‌رود و این اثر دقیقا همان چیزی است که همیشه رویایش را در سر می‌پروراند. هالند در ادامه‌ی ویدیو بیان کرد از دوران کودکی طرفدار سری بازی‌های آنچارتد بوده است.

در انتها، شایان ذکر است فیلم سینمایی Uncharted از تاریخ ۲۵ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای سال ۲۰۲۱ میلادی) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا