تام هالند: فیلم Uncharted تمام رویایی است که داشته‌ام

تولید فیلم چگونه پیش می‌رود؟

تام هالند: فیلم Uncharted تمام رویایی است که داشته‌ام مهسا سپاهی ۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
فیلم Uncharted

تام هالند که در فیلم Uncharted ایفای نقش می‌کند، به‌ تازگی صحبت‌های جالبی درمورد این عنوان کرده است.

همان‌طور که می‌دانید، مدتی پیش مراحل فیلمبرداری فیلم مورد انتظار Uncharted با نقش آفرینی تام هالند (Tom Holland) در نقش نیتن دریک و حضور مارک والبرگ (Mark Wahlberg) در کشور آلمان به صورت رسمی آغاز شد. تولید این عنوان تا کنون مشکلات بسیاری را پشت سر گذاشته است. در واقع، کمپانی سونی پیکچرز اینترتینمنت با همکاری استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog)، از سال ۲۰۰۹ میلادی تصمیم دارند تا اقتباسی بر اساس سری محبوب آنچارتد بسازند و در این مسیر، شش کارگردان از این پروژه جدا شدند. البته، به‌نظر می‌رسد پروژه‌ی پیش‌رو در مرحله‌ی قابل قبولی به‌سر می‌برد و می‌توان به موفقیت آن امیدوار بود.

تام هالند، بازیگر فیلم مورد انتظار آنچارتد، در لایو اینستاگرامی خود اعلام کرد که مراحل ساخت این فیلم به خوبی پیش می‌رود. هالند که خود را یکی از طرفداران سری بازی‌های Uncharted می‌داند، نسبت به نقش‌آفرینی در فیلم این عنوان هیجان‌ زیادی دارد.

این فیلم برای من مثل تمام آن چیزی است که رویایش را داشته‌ام. منظورم این است که، نمی‌دانم شما بازی‌ها را تجربه‌ کرده‌اید، اما من یکی از طرفداران بزرگ بازی‌ها بوده‌ام و فیلم به خوبی پیش می‌رود.

از آن‌جایی که تولید فیلم Uncharted با شیوع ویروس کرونا در یک بازه‌ی زمانی اتفاق افتاد، به خاطر محدودیت‌های پیش‌آمده، عوامل فیلم نتوانستند آن‌طور که باید مراحل تولید را جلو ببرند. البته با کاهش اخیر محدودیت‌ها، به‌نظر می‌رسد تولید این عنوان هیجان‌انگیز در مرحله‌ی خوبی قرار گرفته است. اگر همه چیز طبق برنامه‌ی سازندگان پیش برود، احتمالا می‌توانیم در ماه ژوئیه‌ی ۲۰۲۱ فیلم آنچارتد را تماشا کنیم.

از دیگر بازیگران سرشناس و برجسته‌ی‌ حاضر در این فیلم می‌توان به مارک والبرگ (Mark Wahlberg)، آنتونیو باندراس (Antonio Banderas)، سوفیا تیلور علی (Sophia Ali) و تاتی گابریل (Tati Gabrielle) اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا