کنسرت جدید بازی فورتنایت میزبان بیش از ۱۲ میلیون نفر کاربر همزمان بوده است

کنسرت و رونمایی از قطعه‌ی جدید Travis Scott رکوردی جدید برای فورتنایت ثبت کرد

کنسرت جدید بازی فورتنایت میزبان بیش از ۱۲ میلیون نفر کاربر همزمان بوده است سید مجتبی محمودی ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
کنسرت جدید بازی فورتنایت

طبق اعلام شرکت اپیک گیمز، در کنسرت جدید بازی فورتنایت با حضور Travis Scott رپر آمریکایی مشهور بیش از ۱۲ میلیون نفر به صورت همزمان حضور داشته‌اند.

در کنسرت مجازی جدید که دیروز در بازی فورتنایت برگزار شد، رپر آمریکایی و آهنگساز مشهور Travis Scott حضور داشت تا علاوه بر خواندن برخی قطعه‌های مشهور خود، از یک قطعه‌ی جدید برای آلبوم تازه‌ی خود با نام Astroworld رونمایی کند. اگر از طرفداران فورتنایت باشید که حتما این رویداد را یا به صورت زنده یا از طریق پلتفرم‌های پخش ویدیو تماشا کرده‌اید، اما در غیر این صورت حتما پیشنهاد می‌کنم ویدیوی آن را ببینید، چرا که از لحاظ بصری با تجربه‌ی جالبی روبرو می‌شوید.

شرکت Epic Games اعلام کرده که استقبال از این کنسرت به اندازه‌ای بالا بوده است که با آمار ۱۲.۳ میلیون بازیکن همزمان، رکورد قبلی که متعلق به کنسرت Marshmello در سال گذشته بود را شکست و بالاترین آمار کاربر همزمان در فورتنایت را ثبت کرد. اگر فرصت تجربه‌ی این کنسرت را از دست داده‌اید، هنوز هم زمان دارید. ساعت ۱۹:۳۰ امشب و همچنین ساعت ۲:۳۰ بامداد یکشنبه، این کنسرت باری دیگر در بازی اجرا خواهد شد تا بدین ترتیب، فرصت دوباره‌ای باشد برای کسانی که موفق نشده‌اند در دفعات قبلی آن را تجربه کنند.

به مناسبت همین کنسرت، از اواسط هفته‌ی گذشته آیتم‌های تزیینی جدید شامل پوشش و ایموت با تم Astroworld به فروشگاه بازی اضافه شده است. همچنین در صورت انجام دادن یک سری چالش‌های ویژه، آیتم‌هایی به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

بازی Fortnite در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS موجود است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا