تام هالند می‌خواهد مرد آهنی به دنیای سینمای مارول بازگردد

او از کار کردن با رابرت داونی جونیور لذت می‌برد

تام هالند مرد آهنی

بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمای مارول تام هالند علاقه‌ی زیادی به بازگشت مرد آهنی و رابرت داونی جونیور به سری فیلم‌های مارول دارد.

پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی در کامیک‌ها و حتی فیلم‌‎های ابرقهرمانانه‌ای که از شخصیت او ساخته می‌شود، همیشه عزیزان زیادی را مثل عمو بن و گوئن استیسی از دست می‌دهد. در فاز سوم دنیای سینمایی مارول، شخصیت مرد عنکبوتی رابطه‌ی بسیار عمیقی با تونی استارک برقرار کرده بود و در انتهای فیلم Avengers: Endgame هم دیدیم که مرد آهنی برای نجات جهان از خود گذشتی بزرگی انجام داد.

حال چندی پیش طی مصاحبه‌ای که با تام هالند، بازیگر نقش مرد عنکبوتی انجام گرفت، از او پرسیده شد که اگر بتواند یکی از شخصیت‌های مرده‌ از بین عمو بن، گوئن استیسی و یا مرد آهنی را بازگرداند، کدام را انتخاب خواهد کرد؟ او در جواب گفت:

اگه قرار باشد که یکی را بازگردانم، آن شخص تونی استارک است. در واقع باید هم او را انتخاب کنم، چون عاشق کار کردن با رابرت هستم و اگر می‌توانستم یک روز دیگر با او باشم، واقعا خیلی خوشحالم می‌کرد.

این اولین بار نیست که تام هالند از بازیگر نقش مرد آهنی تعریف و تمجید می‌کند. پیش از این او گفته بود که در روز‌های اول حضورش در دنیای سینمایی مارول، رابرت داونی جونیور بسیار به او کمک کرده و از او چیز‌های بسیار زیادی یاد گرفته است. او در خصوص رابرت گفت:

نکته‎‌ی بسیار جالبی که از رابرت داونی جونیور فهمیدم، این است که او معروف‌ترین و بزرگ‌ترین ستاره‌‌ی سینمای جهان به شمار می‌رود. تمام کار‌های او سر وقت است، همیشه اسم تمامی اعضای تیم را به یاد دارد و تمام دیالوگ‌هایش را خط به خط می‌داند. او یک فرد بسیار حرفه‌ای، مهربان و دلسوز است. به یاد دارم که یک روز با حال مریض سر کار رفتم و آشنایی زیادی با رابرت داونی جونیور نداشتم، اما او با من خیلی مهربان رفتار کرد. زمانی که وارد دنیای سینمایی مارول شدم، شدیدا از بزرگی و مهم بودن کار می‌ترسیدم و او به من نکات زیادی یاد داد. همین طور از کریس همسورث، کریس ایوانز، اسکارلت جوهانسون و همه‌ی آن‌‎ها درس‌های زیادی یاد گرفتم.

همان طور که گفته شد، داستان مرد آهنی در فیلم Avengers: Endgame به پایان رسید و رابرت داونی جونیور هم در مصاحبه‌ای به این موضوع اشاره کرد، ولی این را هم گفت که امکان بازگشت مرد آهنی به دنیای سینمایی مارول همیشه وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا