#مهسا_امینی

رابرت داونی جونیور: احتمال بازگشت مرد آهنی به سینمای مارول وجود دارد

Iron Man برمی‌گردد؟

بازگشت مرد آهنی

رابرت داونی جونیور در مصاحبه‌ای اعلام کرد که احتمال بازگشت مرد آهنی امکان‌پذیر است و این احتمال وجود دارد تا بار دیگر شاهد حضور این کاراکتر باشیم.

این خبر حاوی اسپویل است و اگر فیلم Endgame را همچنان ندیده‌اید بهتر از خواندن ادامه‌ی مطلب صرف نظر کنید. فیلم Avengers: Endgame یک اثر درام و هیجان‌انگیز بود و با پایان‌بندی حماسی دل طرفداران این مجموعه را بدست بیاورد. اگر به یاد داشته باشید در پایان فیلم مرد آهنی توانست سنگ‌های بی‌نهایت را به دست آورد و با آن‌ها تانوس را شکست دهد و در آخر فیلم دیدیم که مرد آهنگی به دلیل استفاده از این سنگ‌ها به خود آسیب جدی‌ای وارد کرده و همین باعث مرگ او شد.

رابرت داونی جونیور در نقش تونی استارک در دنیای مارول ظاهر شد و با بازیگری و هنرمایی بسیار خوبش خیلی زود تبدیل به یکی از محبوب‌ترین بازیگران دنیای سینمایی مارول شد. حال کاراکتر مرد آهنی در MCU کشته شده است و بسیاری هم منتظر این هستند که مرد آهنی بعدی چه کسی خواهد بود.

رابرت داونی جونیور در مصاحبه‌ای که همسر او سوزان داونی هم حضور داشت، در خصوص فیلم Dolittle صحبت کردند ولی در این بحث موضوع به Iron Man هم کشیده شد. داونی در این خصوص گفت که کار او با مرد آهنی کم و بیش به اتمام رسیده ولی با جمله‌ی «هرگز نگویید هرگز» به این نکته هم اشاره کرد که همیشه راهی برای بازگشت مرد آهنی وجود دارد. رابرت داونی در این خصوص توضیح داد:

هر چیزی ممکن است اتفاق بیافتد و من واقعا از آن لذت میبرم. تا اونجایی که به من مربوط هست، من در نهایت اسلحه‌هایم را تقدیمشان کردم (کار من با آن‌ها به اتمام رسیده) و من دیگر از آن‌ها جدا شدم. من فکر می‌کنم که مارول در این ماجراجویی بوده و سعی می‌کند چیز‌های جدید را امتحان کند و من هیجان زده‌ام که ببینم آن‌ها چطور این موضوع را پیش می‌برند. این یک پروژه‌ی سختی برای آن‌ها به‌حساب می‌آید.

رابرت داونی فعلا در حال کار روی یک فیلم جذاب به نام Dolittle است که در نقش اصلی این فیلم یعنی دکتر دولیتل بازی خواهد کرد. Dolittle در تاریخ ۲۷ دی ۱۳۹۸ (۱۷ ژانویه ۲۰۲۰) روی پرده خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا