مارول کم لطفی به شخصیت هایمدال را در فیلم Thor 5 جبران خواهد کرد

حضور دوباره هایمدال در فیلم‌های مارول؟

مارول کم لطفی به شخصیت هایمدال را در فیلم Thor 5 جبران خواهد کرد سید مصطفی نخلی ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ مارول
شخصیت هایمدال در Thor 5

مارول در فیلم Thor: Love and Thunder زمینه‌ای ایجاد می‌کند تا بتواند در فیلم بعدی ثور بیشتر به شخصیت هایمدال و آینده آن بپردازد.

شخصیت هایمدال (Heimdall) با نقش آفرینی ادریس البا (Idris Elba) یکی از کیلدی‌ترین نقش‌ها در مجموعه فیلم‌های مارول Thor بود. او در ابتدا در نخستین فیلم ثور حضور داشت و بعد در سکانس‌هایی از عنوان‌های Thor: The Dark World و Thor: Ragnarok بازی کرد. همچنین حضور کوتاهی در فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers: Age of Ultron نیز داشت. این کاراکتر وظیفه نگهبانی دروازه سرزمین آسگارد و بیفروست (Bifrost) را برعهده دارد. بیفروست در افسانه‌های اسکاندیناوی پلی است میان آسگارد و میدگارد که این دو سرزمین را به یکدیگر وصل می‌کند، هایمدال این پل را از هیمین‌بیورگ، دژ خود زیر نظر دارد. بنابراین نتیجه میشه گرفت که این شخصیت به‌طرز وحشتناکی قدرتمند است. اما فیلم‌های مارول این کاراکتر را به‌شکلی نمایش می‌دهد که چندان قوی به‌نظر نمی‌رسد و در انجام وظیفه خود کوتاهی می‌کند.

در نهایت هم این شخصیت در اوایل فیلم اونجرز جنگ ابدیت به‌دست تانوس (Thanos) کشته شد و برخلاف دیگر شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول، هایمدال به زندگی برنگشت. اما این شخصیت در سکانس کوتاهی از فیلم جدید ثور با تحت عنوان Thor Love and Thunder حضور خواهد داشت که در آن از ورود جین فاستر (Jane Foster) به والهالا، محلی که آسگاردیان و جنگجویان دلیر پس از مرگ در آنجا زندگی می‌کنند، استقبال می‌کند. همچنین مارول گریس (Grace) و اکسل هایمدالسون (Axl Heimdallson)، به‌ترتیب همسر و پسر هایمدال در فیلم جدید ثور معرفی خواهد کرد و این موضوع تعدادی از مخاطبان را امیدوار کرده است که فیلم Thor 5 بیشتر به گذشته و آینده هایمدال بپردازد. مرگ این شخصیت در دنیای سینمایی مارول به‌نظر می‌رسد که دائمی و فرض می‌شود آخرین حضور او در فیلم ثور ۴ باشد. همچنین احتمال دارد که در فیلم بعدی ثور بیشتر با جانشین هایمدال یعنی پسر او آشنا شویم.

به نظر شما فیلم Thor: Love and Thunder می‌تواند انتظارات را برآورده کند؟ آیا پرداختن به شخصیت هایمدال در Thor 5 ارزش دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا