تصاویر پشت صحنه‌ی Thor: Love and Thunder از بازگشت به آسگارد خبر می‌دهد

تعداد عکس‌ها به رقم هشت می‌رسد

تصاویر پشت صحنه‌ی Thor: Love and Thunder

وب سایت Dailymail ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه‌ی Thor: Love and Thunder را منتشر کرد که از بازگشت به آسگارد خبر می‌دهد.

در پی عملکرد ضعیف Thor: The Dark World، امید چندانی به ثور نبود و به نظر می‌رسید، این مجموعه با قسمت سوم هم به روند نزولی خود ادامه می‌دهد. با این حال، Thor: Ragnarok موفق شد بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده و فروشی ۸۵۴ میلیون دلاری را به ثبت برساند، در حالی که هزینه‌ی ساختش ۱۸۰ میلیون دلار بود. دستیابی به چنین موفقیت‌هایی را باید به پای تایکا وایتیتی (Taika Waititi) نوشت که مجموعه را به واسطه‌ی تغییرات ظاهری و افزایش المان‌های طنز دچار تحول کرد. در ضمن، در جریان سومین اقتباس سینمایی ثور دو المان بسیار مهم به انتهای خط رسیدند: چکش میولنیر و سرزمین آزگارد. ظاهرا هر دو المان در قسمت چهارم بازمی‌گردند.

ابرقهرمانان اصلی Marvel Cienemactic Universe نهایتا سه اقتباس سینمایی و اختصاصی دریافت می‌کنند؛ برای مثال، می‌توان به آیرون من اشاره کرد. با این حال، مارول قصد دارد به واسطه‌ی Thor: Love and Thunder سنت‌شکنی کرده و ثور را صاحب چهارمین فیلم اختصاصی خود کند. تا به این لحظه، بازگشت تسا تامپسون (Tessa Thompson) در نقش والکری و ناتالی پورتمن (Natalie Portman) در نقش جین فاستر تایید شده است. به این موارد باید اعضای گروه محافظان کهکشان از جمله کریس پرت (Chris Pratt)، دییو باتیستا (Dave Bautista)، کارن گیلن (Karen Gillan) و پام کلمنتیئف (Pom Klementieff) را هم اضافه کرد. ظاهرا نقش آن‌ها در داستان چندان مهم نخواهد بود.

وب سایت Dailymail چندی پیش یک مطلب اختصاصی روی خروجی خود قرار داد و به واسطه‌ی آن، تصاویر پشت صحنه‌ی Thor: Love and Thunder را منتشر کرد. عکس‌ها تعدادشان به رقم هشت رسیده و روند ساخت دکورهایی را نشان می‌دهند. با اطمینان نمی‌توان گفت اما با توجه به معماری سازه‌ها، به نظر می‌رسد دکورهای مزبور به آسگارد تعلق داشته باشند. در ادامه می‌توایند تصاویر تهیه شده را مشاهده کنید:

اگر حافظه‌تان یاری کند، ثور و متحدانش در انتهای Thor: Ragnarok سیاره‌ی آسگارد را نابود کردند تا بدین ترتیب بتوانند جلوی هلا را بگیرند. در جریان سفر به زمین، سفینه‌ی فضایی مورد حمله‌ی تانوس قرار گرفت و نیمی از جمعیت توسط تایتان دیوانه قتل عام شد و نیمی دیگر توانست به سلامت خودش را به مقصد برساند. آن‌ها پس از فرود روی کره‌ی زمین، یکی از مناطق اسکاتلند را به عنوان محل سکونت انتخاب کردند. با توجه به تصاویری که وب سایت Dailymail به اشتراک گذاشته، می‌توان گفت روند بازسازی سیاره آغاز شده و احتمالا در جریان Thor: Love and Thunder شاهد بازگشت شخصیت‌های اصلی به زادگاهشان خواهیم بود.

دو تئوری دیگر هم وجود دارد: تئوری اول می‌گوید بخش‌هایی از Thor: Love and Thunder فلش‌بک بوده و دکورهای مزبور هم برای همان صحنه‌ها ساخته شده‌اند؛ تئوری دوم و پایانی هم به بازسازی بخش‌هایی از آسگارد روی سیاره‌ی زمین اشاره دارد تا مردمش احساس راحتی بیشتری داشته باشند. در انتها، چهارمین فیلم اختصاصی ثور از تاریخ ۱۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۶ مه سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا