سومین سریال The Walking Dead با نام World Beyond رسما تایید شد

شروع پخش از بهار سال ۲۰۲۰ میلادی

سومین سریال The Walking Dead

سومین سریال The Walking Dead با نام World Beyond رسما توسط شبکه AMC تایید شد.

شبکه AMC، به صورت رسمی از سریال The Walking Dead: World Beyond رونمایی کرد. World Beyond در کنار Fear The Walking Dead و The Walking Dead به عنوان سومین سریال زامبی‌محور AMC شناخته می‌شود.

مطابق اعلام شبکه AMC، سریال The Walking Dead: World Beyond از بهار سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی آنتن خواهد رفت. مطابق گزارشات، وقایع سریال مربوط به ۱۰ سال بعد از رخ دادان وقایع آخرالزمانی می‌شود. در World Beyond شاهد اولین نسل از افرادی هستیم که سعی می‌کنند برای زندگی با زامبی‌ها مقابله کنند. از نکات جالب سریال، تعامل نداشتن افراد با یکدیگر است که احتمالا برای امنیت بیشتر، مردم مختلف سعی می‌کنند از معاشرت با یکدیگر خودداری کنند.

سریال The Walking Dead: World Beyond با نقش آفرینی بازیگرانی همچون، آنت ماهاندرو در نقش هاک، الکسا منصور در نقش هاپ، نیکولاس کانتو در نقش التون و هال کامپستون در نقش سیلاس بر روی آنتن خواهد رفت. همچنین، مطابق اعلام اسکات گیمپل، تهیه کننده سریال در اکانت اینستاگرام خود اولین قسمت سریال، تحت عنوان “Brave” پخش خواهد شد.

به نظر می‌رسد که World Beyond ارتباط چندان مستقیمی با سریال‌های The Walking Dead و Fear the Walking Dead نداشته باشد، چرا که این سریال آغاز داستان‌های آخرالزمانی و مقابله مردم با زامبی‌ها را روایت می‌کند. لازم به ذکر است که فیلم‌های مربوط به سریال The Walking Dead همچنان در دست ساخت قرار دارند.

سریال The Walking Dead، برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ از شبکه AMC بر روی آنتن تلویزیون‌ها رفت و توانست به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند. این سریال داستان یک پلیس به نام ریک گرایمز را روایت می‌کرد. تا به حال ده فصل از سریال منتشر شده است و با اینکه شاهد افت تعداد بیننده‌ها بودیم اما با این حال، هنوز هم The Walking Dead طرفداران خاص خودش را دارد. لازم به ذکر است که نیمه اول فصل دهم سریال به‌تازگی به پایان رسیده و اوائل اسفندماه شاهد پخش نیمه دوم فصل دهم The Walking Dead از شبکه AMC خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا