#مهسا_امینی

خبری از قسمت چهارم Guardians of the Galaxy نخواهد بود

جیمز گان تمایلی به برنامه‌های خود ندارد

قسمت چهارم Guardians of the Galaxy

جیمز گان فیلمساز و موزیسین آمریکایی در جریان یک پرسش و پاسخ در اینستاگرام گفت برنامه‌ای برای ساخت قسمت چهارم Guardians of the Galaxy ندارد.

اگرچه محافظان کهکشان در مقایسه با دیگر کمیک بوک‌ها طرفداران بسیار کمتری داشت اما جیمز گان (James Gunn) موفق شد از پتانسیل‌های موجود در شخصیت‌ها به شکل درستی استفاده کند و یک موفقیت دیگر را در پرونده‌ی دنیای سینمایی مارول به ثبت برساند. قسمت اول این مجموعه اواسط سال ۲۰۱۴ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و موفق شد ۷۷۲ میلیون دلار بفروشد. قسمت دوم هم حدودا سه سال بعد به سینماها آمد و در مدت زمان اکران خود به فروشی معادل ۸۶۳ میلیون دست یافت و رکورد فیلم قبلی را بهبود بخشید. در حال حاضر قسمت سوم در دست ساخت قرار دارد.

جیمز گان چندی پیش یک استوری از طریق صفحه‌ی رسمی خود در اینستاگرام منتشر کرد و گفت کاربران می‌توانند سوالات خود را ارسال کنند. او هم در تا جای ممکن به سوالات پاسخ داده و آن‌ها را از طریق بخش استوری به صورت عمومی منتشر می‌کند. در این میان، یکی از کاربران پرسید: «حالا که قسمت سوم در دست ساخت است، احتمال ساخت قسمت چهارم Guardians of the Galaxy وجود دارد یا خیر؟ چون در گذشته گفته بودید قسمت دوم را نمی‌سازید.» تهیه‌کننده‌ی فیلم ترسناک Brightburn هم در پاسخ نوشت:

هیچ وقت نگفتم دنباله‌ی Guardians of the Galaxy را نمی‌سازم. از همان ابتدای کار قصد داشتم در صورت موفقیت قسمت اول، یک سه‌گانه بسازم. در نتیجه، برنامه‌ای برای قسمت چهارم ندارم.

در ابتدا قرار بود سومین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان در ماه مه سال جاری میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما جیمز گان به خاطر چند توییت قدیمی و جنجال‌هایی که به واسطه‌ی آن‌ها در فضای مجازی به وجود آمده بود، از کار کنار گذاشته شد. اگرچه چند بعد ماه بعد به پروژه بازگشت اما مارول فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 را از فاز چهارم دنیای سینمایی حذف و اکران آن را به زمان دیگری موکول کرده بود. با توجه به اطلاعاتی که در حال حاضر موجود است، می‌توان گفت این اثر مورد انتظار در خوشبینانه‌ترین حالت اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی به سینماها می‌آید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا