بازیکنان می‌توانند بدون اعمال خشونت بازی Cyberpunk 2077 را تمام کنند

لازم نیست داستان اصلی را تمام کنید!

بازی Cyberpunk 2077

به‌تازگی وب‌سایت لهستانی اسپایدر وب اطلاعاتی منتشر کرده که از عدم نیاز به خشونت و کشتن دشمنان در بازی Cyberpunk 2077 خبر می‌دهد.

با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077، توسعه‎‌دهندگان آن هر روز اطلاعات جدیدی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند و به هیجان طرفداران دامن می‌زنند. پاول ساسکو (Pawel Sasko)، طراح ارشد مراحل بازی، در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت لهستانی اسپایدر وب، جزئیات جالبی را پیرامون ماموریت‌های بازی ارائه کرده است. او می‌گوید در سایبرپانک 2077 همیشه راهی برای جلوگیری از کشتن دشمنان وجود دارد و خشونت این عنوان برای همه الزامی نیست و به تصمیمات بازیکنان بستگی دارد. نکته‌ی جالبی که ساسکو می‌گوید، این است که بازیکنان می‌توانند بدون تمام کردن مراحل اصلی بازی و فقط با پشت سر گذاشتن بخش‌هایی از آن، سایبرپانک 2077 را تمام کنند.

پاول ساسکو در این مصاحبه از اهمیت تصمیم بازیکنان و وسعت بازی صحبت کرده و می‌گوید کاراکترهای زیادی در بازی هستند که این عنوان را جالب‌تر می‌کنند. طبق گفته‌ی او، مسیرهای مختلفی در بازی وجود دارند که بازیکن طی تجربه‌ی Cyberpunk 2077 از بین آن‌ها می‌تواند انتخاب کند. او همچنین به عنوان فراموش‌نشدنی The Witcher 3 هم اشاره کرده و گفته ساختار کلی سایبرپانک 2077 بر اساس این بازی شکل گرفته است.

سی‌دی پراجکت رد اخیرا بیانیه‌ای را از طریق توییتر منتشر و اعلام کرد که تاریخ انتشار سایبرپانک 2077 به ۲۹ آبان (مصادف با ۱۹ نوامبر) موکول شده است. این بازی اکشن نقش‌آفرینی قرار بود در تاریخ ۲۷ شهریور (مصادف با ۱۷ سپتامبر) برای پلتفرم‌های هدف عرضه شود. در واقع علاقه‌مندان مجبور هستند حدودا دو ماه بیشتر برای تجربه‌ی این بازی جذاب منتظر بمانند. سازندگان در بیانیه‌ی خود تاکید کردند روند ساخت از لحاظ محتوا و گیم‌پلی به اتمام رسیده اما برای رفع باگ‌ها و همچنین ایجاد تعادل بین مکانیک‌ها به زمان بیشتری نیاز دارند.

لازم به ذکر است که اخیرا استودیوی سی‌دی پراجکت رِد از ارتقای این بازی برای کنسول‌‌های نسل نهم خبر داده است. این خبر به‌ این معنی است که کسانی که این بازی نقش‌آفرینی را برای ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن 4 خریداری کرده‌اند، در صورت خریداری یکی از کنسول‌های نسل بعدی، می‌توانند به صورت رایگان Cyberpunk 2077 را برای کنسول جدید خود ارتقا دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا