تصویر جدید فصل دوم ویچر گرالت را آماده نبرد نشان می‌دهد

همچنان در انتظار فصل دوم The Witcher

تصویر جدید فصل دوم ویچر

وب سایت Entertainment Weekly ساعاتی قبل تصویر جدید فصل دوم ویچر را با کاربران خود به اشتراک گذاشت که گرالت را آماده نبرد نشان می‌دهد.

شبکه‌ها و سرویس‌های مختلفی سعی کرده‌اند جای خالی Game of Thrones را با محصولات مشابه پر کنند اما موفق نشده‌اند. یکی از تلاش‌ها، سریال The Witcher است که توسط نتفلیکس ساخته و نخستین بار در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد. فصل اول بر اساس کتاب‌های The Last Wish و Sword of Destiny ساخته شده و درباره یک ویچر به نام گرالت است. او به شهرهای مختلف سفر کرده و در ازای سکه، هیولاها را به کام مرگ می‌فرستد. گرالت ترجیح می‌دهد تنها زندگی کند اما دست سرنوشت مسئولیت دختر نوجوانی را روی دوش‌هایش قرار می‌دهد؛ دختری که از قدرت زیادی برخوردار بوده و به همین دلیل، تحت تعقیب نیروهای نیلفگارد قرار دارد.

اگرچه فصل اول ویچر نتوانست موفقیت‌های بازی تاج و تخت را تکرار کند، عملکرد بسیار خوبی در زمینه بازدید داشت و در حال حاضر فصل دوم آن در لیست انتظار بسیاری از علاقه‌مندان به آثار تلویزیونی قرار دارد. قسمت‌های جدید را می‌توان اقتباسی از کتاب Blood of Elves دانست و مخاطب حین تماشای آن شاهد سفر گرالت و سیری به کر مورهن خواهد بود. اگرچه قلعه مزبور شکوه و استحکام گذشته را ندارد، گرالت امیدوار است مکان مناسبی برای محافظت از دختر جوان و همچنین آموزش به او باشد. در ضمن، فصل دوم چندی پیش فاز فیلمبرداری خود را به انتها رساند و هم اکنون فاز پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد تا آماده انتشار شود.

وب سایت Entertainment Weekly چندی پیش یک مطلب منتشر کرد و در آن به معرفی سریال‌هایی پرداخت که در پاییز سال جاری میلادی از راه می‌رسند. این مطلب تصویر جدید فصل دوم ویچر را در خود جای داده که گرالت را شمشیر به دست و آماده نبرد نشان می‌دهد. از آنجایی که فوکوس به صورت کامل رو شخصیت داستان قرار گرفته و محیط اطراف تار شده، نمی‌توان با اطمینان گفت گرالت کجاست. با این حال، قلعه کر مورهن را می‌توان محتمل‌ترین گزینه در نظر گرفت. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

کر مورهن سرپناه ویچرها بود تا اینکه مورد حمله مردم و جادوگران قرار رفت. این اتفاق نه تنها به مرگ ویچرها منجر شد، بلکه قتل عام دیگر ساکنان را به همراه داشت؛ ساکنانی که می‌دانستند چطور می‌توان پسربچه‌ها را به ویچر تبدیل کرد. البته تمامی افرادی که در قلعه بودند قتل عام نشدند. وزمیر توانست جان خود و تعدادی از پسر بچه‌ها را نجات دهد. در صورتی که می‌خواهید با این واقعه بیشتر آشنا شوید، توصیه می‌‎کنیم انیمیشن سینمایی The Witcher: Nightmare of the Wolf را تماشا کنید. این اثر چندی پیش منتشر شد.

فصل اول سریال ویچر شامل ترانه‌هایی شده که توسط جاسکیر خوانده می‌شود. او آوازه‌خوان بوده و سعی می‌کند داستان‌هایش را در قالب شعر توضیح دهد. یکی از ترانه‌های جاسکیر Toss A Coin To Your Witcher نام داشته و نخستین بار در قسمت دوم فصل اول پخش شد. این ترانه طی مدت زمان کوتاهی مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و در فضای مجازی وایرال شد. همین استقبال باعث شده تا دست‌اندرکاران تصمیم بگیرند ترانه‌های جدیدی را برای فصل دوم آماده کنند. مطابق انتظار، اطلاعاتی از نام یا محتوایشان موجود نیست. البته آن‌ها فاش کرده‌اند جاسکیر در قسمت‌های جدید بازمی‌گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا