#مهسا_امینی

لوگوی The Witcher: Nightmare of The Wolf با انتشار یک تیزر رونمایی شد

این تیزر ۱۵ ثانیه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک تیزر بسیار کوتاه در توییتر، از لوگوی The Witcher: Nightmare of The Wolf رونمایی کرده است.

نتفلیکس اواسط دسامبر سال گذشته‌ی میلادی فصل اول سریال The Witcher را در دسترس مشترکان خود قرار داد. پیچیدگی بیش از حد و غیرضروری روایت باعث شد منتقدان روی چندان خوشی به سریال نشان نداده و به نمرات قابل‌قبول بسنده کنند. با این حال، جدیدترین اثر لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) موفق شد رضایت مخاطبان را جلب کرده و عملکرد فوق‌العاده‌ای را در زمینه‌ی بازدید به ثبت برساند. از همین رو، مدیران سرویس استریم تصمیم گرفتند دنیای ویچر را با ساخت فصل دوم، یک انیمیشن سینمایی به نام The Witcher: Nightmare of the Wolf و یک سریال اسپین‌آف به نام The Witcher: Blood Origin گسترش دهند.

حال و با گذشت حدودا یک سال از معرفی، شبکه‌ی نتفلیکش تیزری کوتاه به اشتراک گذاشته و به واسطه‌ی آن، از لوگوی The Witcher: Nightmare of The Wolf رونمایی کرده است. ویدیوی مزبور ۱۵ ثانیه زمان داشته و به غیر از لوگو، هیچ محتوای مهم دیگری را شامل نمی‌شود. Nightmare of The Wolf برخلاف سریال The Witcher قرار نیست اقتباسی از رمان‌ها یا داستان‌های کوتاه ویچر باشد، بلکه قصه‌ای جدید و اورجینال را با محوریت وزمیر روایت می‌کند. او یکی از ویچرهای قدیمی کر مورهن به شمار می‌رفت و حکم پدر و استاد را برای گرالت و دیگر افراد حاضر در قلعه داشت. سرگذشت وزمیر به طور دقیق توسط آنژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) مورد کندوکاو قرار نگرفته اما طبق گمانه‌زنی‌ها، او تنها ویچری است که از حمله به کر مورهن جان سالم به در برد.

نتفلیکس تا به این لحظه اطلاعات چندانی را از داستان The Witcher: Nightmare of The Wolf به اشتراک نگذاشته و تنها می‌دانیم فیلمنامه‌ی این اثر، آغاز ماجراجویی‌های وزمیر به عنوان یک ویچر را به تصویر می‌کشد. در نتیجه، قصه پیش از این سریال The Witcher جریان داشته و نباید منتظر حضور گرالت باشیم. در ضمن، بیو دی‌مایو (Beau DeMayo) و لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) تصمیم‌گیرندگان اصلی پروژه هستند. وظیفه‌ی ساخت انیمیشن هم به استودیوی کره‌ای میر (Mir) سپرده شده است که قبلا انیمه‌های سریالی Voltron: Legendary Defender و Kipo and the Age of Wonderbeasts را برای سرویس استریم نتفلیکس تولید کرده بود

با گذشت مدت کوتاهی از اعلام خبر ساخت The Witcher: Nightmare of The Wolf، بیو دی‌مایو مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داد. او در بخشی از گفتگو دلیل ساخت Nightmare of The Wolf در قالب یک انیمیشن را فاش کرد. طبق گفته‌های دی‌مایو، انیمیشن در مقایسه با لایو اکشن آزادی عمل بیشتری را در اختیار سازندگان خود قرار می‌دهد. از همین رو، به عنوان مدیوم نهایی انتخاب شد. در انتها، لازم به ذکر است پیش درآمد سریال ویچر فعلا تاریخ انتشاری ندارد اما انتظار می‌رود قبل از پخش فصل دوم منتشر شود.

برای مشاهده‌ی لوگوی رسمی The Witcher: Nightmare of The Wolf تیزر ۱۵ ثانیه‌ای بالای صفحه را تماشا کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا