1%
  • 0/10

فوری؛ سری ردمی نوت ۱۳ به مدت ۳ سال آپدیت می‌شود

عدم عرضه با HyperOS به صورت پیش‌فرض

فوری؛ سری ردمی نوت ۱۳ به مدت ۳ سال آپدیت می‌شود ۰ ۰۵ دی ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
ردمی نوت ۱۳ آپدیت

اینطور که از گزارش‌ها پیداست، ظاهرا ردمی قصد دارد گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۳ را به مدت ۳ سال از لحاظ نرم‌افزاری آپدیت کند.

شیائومی اگرچه به اندازه‌ی سامسونگ در ارائه‌ی آپدیت نرم‌افزاری برای گوشی‌هایش منظم نیست اما طی یک سال اخیر در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته و حتی تلاش کرده تا یک سری از گوشی‌هایش از جمله سری شیائومی 13 و 13T به بعد را به مدت 4 سال از لحاظ نرم‌افزاری و 5 سال از لحاظ امنیتی آپدیت کند. اما اینطور که پیداست، سیاست خوب این شرکت در این زمینه به زودی به سری ردمی نوت ۱۳ هم سرایت خواهد کرد.

ردمی نوت ۱۳ در ۵ مدل مختلف، کمتر از ۱۰ روز دیگر راهی بازار جهانی خواهد شد. این گوشی‌ها در حال حاضر در بازار چین در دسترس قرار دارند و اخیرا هم خبرهای زیادی در رابطه با آن‌ها منتشر شده است. حالا اما متوجه شده‌ایم شیائومی می‌خواهد سری ردمی نوت ۱۳ را به مدت 3 سال از لحاظ نرم‌افزاری آپدیت کند.

اینطور که پیداست، شیائومی نمی‌خواهد گوشی‌های این سری را با اندروید ۱۴ راهی بازار کند که اتفاق عجیبی است چرا که اندروید ۱۴ در حال حاضر چندین ماه است که به صورت رسمی عرضه شده و همین موضوع نشان می‌دهد شرکت چینی چقدر از لحاظ نرم‌افزاری عقب‌تر از غول کره‌ای ایستاده است.

تمام گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۳ با اندروید ۱۳ و رابط کاربری MIUI 14 در بازار جهانی عرضه خواهند شد و تمام آن‌ها هم به مدت ۳ سال از لحاظ اندروید و ۴ سال از لحاظ امنیتی آپدیت دریافت می‌کنند. بدین ترتیب کاربران ردمی نوت ۱۳ با دریافت آپدیت اندروید ۱۶ باید به کار خود خاتمه دهند. همچنین گفته می‌شود این گوشی‌ها به این زودی به رابط کاربری جدید شیائومی یعنی HyperOS مجهز نمی‌شوند اما در لیست گوشی‌های واجد شرایط قرار دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments