#مهسا_امینی

راهنمای بازی GTA Online | معرفی سریع‌‎ترین اتومبیل‌ها

لیست بهترین و سریع‌ترین اتومبیل‌های جی‌تی‌ای آنلاین در سال ۲۰۲۰

پاسخ به این پرسش که سریع‌ترین اتومبیل GTA Online چه ماشینی است، کار راحتی نیست. سریع‌ترین اتومبیل درگ یا سریع‌ترین اتومبیل Circuit؟ احتمالات زیادی برای پیدا کردن سریع‌ترین اتومبیل وجود دارد که ما جدیدترین قسمت از سری راهنماهای بازی GTA Online آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

در ادامه پنج اتومبیلی که بهترین عملکرد را با توجه به لپ تایم (Lap Time) و پنج اتومبیلی که بالاترین سرعت (Top Speed) در بازی دارند را بر اساس دو واحد سنجش مختلف بررسی خواهیم کرد. این تست توسط توسط یکی از متخصصان بازی GTA Online به نام Adam Brough در پیستی که خودش در بازی طراحی کرده انجام شده است.

Dewbauchee Vagner

سریع‌ترین اتومبیل‌ها در GTA Online با توجه به لپ تایم

پنجم: Principe Deveste Eight با لپ تایم 1:00.261

چهارم: Overflod Autarch با لپ تایم 0:59.960

سوم: Ocelot XA-21 با لپ تایم 0:59.927

دوم: Annis RE-7B با لپ تایم 0:59.727

اول: Dewbauchee Vagner با لپ تایم 0:59.194

Ocelot Pariah

سریع‌ترین اتومبیل‌ها در GTA Online با توجه به بالاترین سرعت

پنجم: Överflöd Entity XXR با حداکثر سرعت 128 مایل در ساعت

چهارم: Bravado Banshee 900R با حداکثر سرعت 131 مایل در ساعت

سوم: Principe Deveste Eight با حداکثر سرعت 131.8 مایل در ساعت

دوم: Pfister 811 با حداکثر سرعت 132.5 مایل در ساعت

اول: Ocelot Pariah با حداکثر سرعت 136 مایل در ساعت

با توجه به آمار بالا، می‌توان متوجه شد که کدام اتومبیل‌ها در مسابقات Circuit عملکرد بهتری را از لحاظ لپ تایم به جا می‌گذارند و کدام اتومبیل‌ها بالاترین سرعت را در بازی دارند. با این حال، داشتن بهترین اتومبیل در یک مسابقه به معنی عملکرد خیلی خوب آن اتومبیل در یک مسابقه‌ی دیگر نیست. مثلا XA-21 که در لیست ما سومین جایگاه را از نظر لپ تایم دارد، لزوما بالاترین سرعت در بین اتومبیل‌های بازی را در اختیار ندارد و از این نظر در جایگاه 25 سوپرکارها است. از آن طرف هم اتومبیل‌های Pfister 811، Banshee 900R و Entity XXR که در پنج اتومبیل برتر از نظر بالاترین سرعت هستند، از نظر لپ تایم به ترتیب در رده‌ی 30، 37 و 35 قرار گرفته‌اند.

حالا چه اتومبیلی برایمان بهتر است؟ ما چند مورد مختلف را برای خرید بهترین اتومبیل مورد بررسی قرار دادیم تا بهترین سریع‌ترین اتومبیل‌ها در GTA Online را به شما معرفی کنیم.

بهترین اتومبیل GTA Online برای مسابقات کلاس اسپورتز

اگر دقت کرده باشید، متوجه این موضوع خواهید شد که یکی از ماشین‌ها در لیست بالا از دسته‌ ماشین‌های سوپرکار نیست (در حالی که باقی ماشین‌ها همگی سوپرکار هستند). اتومبیل The Pariah، که در لیست سریع‌ترین اتومبیل‌های GTA Online ما قرار دارد، سریع‌ترین اتومبیل بازی از نظر حداکثر سرعت با 136 مایل در ساعت است و در واقع یک ماشین اسپورت به حساب می‌آید. این اتومبیل در رده‌ی هفتم از نظر لپ تایم رده‌بندی می‌شود که رتبه‌ی خوبی است. بنابراین بهترین ماشین برای هر گونه مسابقه‌ای که در دسته‌ی Sports قرار بگیرد، Pariah است.

بهترین اتومبیل GTA Online برای stunt trackهای راکستار

در چنین شرایطی، بهترین کار انتخاب اتومبیلی است که هم لپ تایم خوبی داشته باشد و هم از نظر سرعت بتواند عملکرد خوبی به جا بگذارد، چرا که استانت ترک‌های راکستار آن‌قدر از نظر طراحی پیچ‌ها چالش‌برانگیز نیستند اما نیازمند ماشینی هستند که بتواند در سرعت بالا درست بپیچد. با توجه به تمام این‌ها، بهترین گزینه‌ی ما تنها اتومبیلی است که در هر دو لیست سرعت و لپ‌ تایم حضور دارد و آن چیزی نیست جز Deveste Eight.

 

بهترین اتومبیل GTA Online برای مسابقات بزرگراهی

اگر قرار است در مسابقه‌ای شرکت کنید که مسیر مسابقه‌ی آن یکی از بزرگراه‌های لوس سانتوس است، باید دنبال اتومبیلی باشید که کار را در سریع‌ترین حالت ممکن انجام دهد (در غیر این صورت بعد از 30 ثانیه حوصله‌تان سر می‌رود!). در چنین شرایطی، سرعت شرط اول را برای انتخاب اتومبیل دارد چرا که مسیرهای بزرگراهی به ندرت پیچ دارند. برای سوپرکارها، بهترین گزینه‌ی انتخابی Pfister 811 است و استفاده از آن روی نسخه‌ی پی‌سی حتی منطقی‌تر هم به نظر می‌رسد چون اتومبیل در فریم‌ریت‌های بالاتر، یک باگ فیزیکی پیدا می‌کند و سریع‌تر حرکت می‌کند.

بهترین اتومبیل GTA Online برای مسابقات سوپرکار

اگر در مسیری مسابقه می‌دهید که بیشتر آن از پیچ و خم تشکیل شده یا حداقل بخشی از آن پیچ و بخشی از آن مسیر مستقیم است، احتمالا با یک مسابقه‌ی Circuit روبه‌رو هستیم. در چنین حالتی، فقط یک اتومبیل می‌تواند کار را به درستی انجام دهد و آن Dewbauchee Vagner، رتبه‌ی اول لیست بهترین اتومبیل‌ها از نظر لپ تایم است. این اتومبیل می‌تواند در حداکثر سرعت خود  را به سریع‌ترین حالت ممکن پیچ‌ها را دور بزند و تنها 5 مایل بر ثانیه از Pfister 811 سرعت کمتری دارد. بنابراین Vagner پادشاه اتومبیل‌های سوپرکار در GTA Online است.

بهترین اتومبیل GTA Online از همه نظر: Dewbauchee Vagner

Vagner تقریبا به اندازه‌ی 0.7 ثانیه از اتومبیل‌های دیگر مثل Autarch، RE-7B و XA-21 در یک لپ سریع‌تر است. Deveste Eight چند مایل بر ساعت سریع‌تر از Vagner و Pariah هم چند مایل بر ساعت سریع‌تر از Deveste Eight است. با این حال Vagner ارزان‌ترین ماشین در بین سوپرکارهاست و نسبت به قیمت 1 میلیون و 795 هزار دلاری Deveste Eight، قیمتی معادل 1 میلیون و 535 هزار دلار قیمت دارد. این قیمت نسبت به سوپرکارهایی مثل Autarch با 1 میلیون و 955 هزار دلار، XA-21 با دو میلیون و 375 هزار دلار و RE-7B با 2 میلیون و 475 هزار دلار کمتر است. با این که رانندگی با Vagner نیازمند کمی تمرین است، اما از نظر قیمت و لپ تایم، بهترین گزینه در اتومبیل‌های رده بالا است. به همین دلیل، همواره اولویت خود برای خرید اتومبیل را Vagner قرار دهید.


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا