مولتی‌ورس درهم شکسته در استند مخصوص فیلم Doctor Strange 2 واقعی می‌شود

شاهکار بعدی مارول

مولتی‌ورس درهم شکسته در استند مخصوص فیلم Doctor Strange 2 واقعی می‌شود نرگس کریمی پور ۱ ۰۹ اسفند ۱۴۰۰ مارول
استند مخصوص فیلم Doctor Strange 2

مولتی‌ورس درهم شکسته MCU هم اکنون دراستند مخصوص فیلم Doctor Strange 2 خودنمایی کرده و توجه علاقه‌مندان را به خود جلب می‌کند. بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج استاد هنر‌های عرفانی و جادوگر بزرگ مارول اکنون بازگشته و باید با خطرات ناشی از خدشه‌دار شدن حقیقت و بهم خوردن نظم‌های مولتی‌ورس روبه‌رو شود.   همچنین بندیکت وانگ در نقش ونگ، ریچل مک آدامز در نقش کریستین پالمر و الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیموف/اسکارلت ویچ مانند آنچه که پیش‌تر در دنیای سینمایی مارول مشاهده کردیم بازگشته‌اند تا به استرنج در این راه کمک کنند. سم ریمی که سه گانه اصلی مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر را کارگردانی کرده بود، برای هدایت این فیلم به جهان مارول باز می‌گردد.

دنباله Doctor Strange بخشی از فاز 4 MCU است و داستان آن پس از وقایع Spider-Man: No Way Home شروع می‌شود. اتفاقات فیلم دکتر استرنج ۲ آینده کل فرنچایز ماورل را ه طور کلی تغییر خواهد داد زیرا انتظار می‌رود که یک بار برای همیشه مارول مفهوم چندجهانی را به طور قطع گسترش دهد. پس از طلسم ناموفق استرنج در فیلم اخیر مرد عنکبوتی، این طلسم اشتباه، به شخصیت‌های دیگر از خطوط زمانی مختلف اجازه ورود به خط زمانی مقدس را داد. با توجه به آنچه که در تریلر فیلم Doctor Strange 2 دیدیم، استرنج به دنبال واندا رفته و برای حل این مشکل از قدرت‌های او کمک می‌گیرد که البته با توجه به ادامه تریلرها مشخص می‌شود واندا چندان هم قابل اعتماد نبوده است. 

استند تبلیغاتی فیلم Doctor Strange 2 و مولتی‌ورس درهم شکسته

اکنون بیش از دو ماه قبل از اکران Doctor Strange 2 در سینماها، تیم Marvel-Disney در حال آماده شدن برای اولین نمایش انفجاری این اثر هستند. اسد ایاز، رئیس بازاریابی استودیوی والت دیزنی توییتی در صفحه توییتر خود منتشر کرد که در آن آستند مخصوص طراحی شده برای فیلم دکتر استرنج۲ را نشان می‌داد.

مفهوم پیچیده چندجهانی اولین بار در سال ۲۰۱۳ در Thor: The Dark World مطرح شد که حاوی اشاره‌ای به واقعیت‌های جایگزین بود. همچنین به طور خلاصه در اولین فیلم Doctor Strange توسط Ancient One با بازی تیلدا سوینتون معرفی شد. فاز 4 MCU روی مولتی‌ورس متمرکز است و ایده‌های تغییر واقعیت و جهش بین واقعیت‌ها را در WandaVision و Loki نیز بررسی شد. دنباله فیلم Doctor Strange احتمالاً قطعات مختلف پازل را بهم وصل کرده و به طرفداران درک عمیق‌تری از پیچیدگی‌های زمان، جهان‌های موازی و قلمروهای مختلف ارائه می‌دهد. Doctor Strange in the Multiverse of Madness، بین جلوه‌های بصری هیجان‌انگیز و طرح ذهنی‌اش، دروازه‌ای برای اتفاق‌های هیجان‌انگیزتر در آینده دنیای سینمایی مارول است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا