#مهسا_امینی

فیلمبرداری فصل سوم The Boys چه زمانی آغاز می‌شود؟

شورانر سریال پاسخ می‌دهد

فیلمبرداری فصل سوم The Boys چه زمانی آغاز می‌شود؟ سورنا رضایی ۰ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹
فیلمبرداری فصل سوم The Boys

اریک کریپک فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی با انتشار یک متن نسبتا طولانی در توییتر زمان آغاز فیلمبرداری فصل سوم The Boys را اعلام کرد.

آمازون با همکاری سونی و اریک کریپک (Eric Kripke) اقتباس سریالی کمیک بوک‌های The Boys را ساخت و از طریق سرویس استریم خود در دسترس علاقه‌مندان قرار داد. این اثر طی مدت زمان کوتاهی تحسین منتقدان را برانگیخت و محبوبیتی بسیاری در میان علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی به دست آورد. این محبوبیت به حدی بالا بود که سریال مزبور موفق شد در لیست «استریم‌شده‌ترین آثار آمازون در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰» قرار بگیرد. در ضمن، داستان حول محور گروهی از انسان‌های عادی می‌چرخد که می‌خواهند فسادها و نقش‌های شوم ابرقهرمانان را برملا کنند؛ ابرقهرمانانی که چهره‌ی بسیار مثبتی در میان مردم دارند.

قبل از اینکه فصل دوم The Boys در سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی منتشر شود، آمازون با ساخت فصل سوم موافقت کرد. این موضوع نشان می‌داد سازندگان و مدیران پرایم ویدیو کاملا نسبت به موفقیت قسمت‌های جدید اطمینان دارند؛ اتفاقی که نهایتا رخ داد. قسمت‌های نهم الی شانزدهم موفق شدند نمره‌ی ۸۶/۱۰۰ را در وب سایت معتبر Rotten Tomatoes کسب کنند. در ضمن، فصل سوم با جدا شدن اعضای گروه از یک یکدیگر به پایان رسید. انتخاب چنین پایان‌بندی‌ای باعث شد بسیاری از علاقه‌مندان از هم اکنون برای تماشای قسمت‌های جدید لحظه‌شماری کنند.

اریک کریپک با انتشار یک متن نسبتا طولانی در حساب توییتری خود، زمان آغاز فیلمبرداری فصل سوم The Boys را اعلام کرد. طبق گفته‌ی او، روند ضبط صحنه‌های جدید طی یک هفته‌‌ی آینده در تورنتو آغاز می‌شود. فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی همچنین گفت دست‌اندرکاران و بازیگران چند وقت پیش به کانادا آمده و به محض سکونت یافتن، در قرنطینه‌ی دو هفته‌ای قرار گرفتند تا اطمینان حاصل شود که هیچ کدامشان به ویروس کرونا مبتلا نیستند. طبق پیش‌بینی‌ها، اگر همه‌گیری کووید-۱۹ چالشی برای سازندگان به وجود نیاورد، فاز تولید احتمالا در انتهای فصل بهار به اتمام می‌رسد.

آمازون، سونی و اریک کریپک سیاست‌های سختگیرانه‌ای را اتخاذ کرده و اجازه نداده‌اند جزئیاتی از فصل سوم The Boys در دسترس قرار بگیرد. از همین رو، طرفداران به اجبار تئوری‌های مختلفی ساخته و آن‌ها را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند. در حال حاضر، چگونگی اتحاد دوباره‌ی شخصیت‌های مثبت پس از حادثه‌ی تلخی که رخ داد، داغ‌ترین بحث در فضای مجازی به شمار می‌رود. در ضمن، به نظر می‌رسد هوم‌لندر همچنان اصلی‌ترین تهدید برای پروتاگونیست‌ها خواهد بود.

در پی موفقیت‌های The Boys، آمازون قصد دارد دو اسپین‌آف بر اساس سریال مزبور بسازد. اولین اسپین‌آف، یک سریال با نام G-Men است که بر اساس کمیک بوک‌هایی به همین نام ساخته می‌شود؛ کمیک بوک‌هایی که نسخه‌ی پارودی مردان ایکس به شمار می‌رود. دومین اسپین هم یک فیلم سینمایی است که در حال حاضر اطلاعات چندانی از آن در دسترس قرار ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا