#مهسا_امینی

بازی‌های جدید استودیوی تیم نینجا امسال معرفی می‌شوند

نی‌او به پایان خود رسیده است

بازی‌های جدید استودیوی تیم نینجا

فومیهیکو یاسودا بازیساز ژاپنی در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت 4Gamer از معرفی بازی‌های جدید استودیوی تیم نینجا در سال جاری میلادی خبر داد.

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های اکشن-ماجراجویی باشید، احتمالا نام تیم نینجا (Team Ninja) را شنیده‌اید. این استودیوی ژاپنی در سال ۱۹۹۵ میلادی تاسیس شد و یک سال بعد، اولین محصول خود را تحت عنوان Dead or Alive عرضه کرد. موفقیت‌های این بازی باعث شکل‌گیری یک فرنچایز به همین نام شد. اگرچه نسخه‌های Dead or Alive بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده و فروش خوبی را ثبت کردند اما توسعه و انتشار Ninja Gaiden بود که نام آن‌ها را بر سر زبان‌ها انداخت؛ یک بازی درباره‌ی نینجایی که باید شمشیر دزدیده شده را برگردانده و انتقام خون قبیله‌اش را بگیرد.

تیم نینجا در سال‌های بعد محصولات موفقی از جمله Metroid: Other M ،Ninja Gaiden II و Hyrule Warriors را ساخت اما Nioh را می‌توان نقطه‌ی عطف دیگری در پرونده‌ی کاری این استودیو دانست؛ محصولی که به خاطر گیم‌پلی و جلوه‌های بصری خود مورد تحسین قرار گرفت و نهایتا فروشی میلیونی را به ثبت رساند تا نه تنها یک موفقیت تجاری لقب بگیرد، بلکه نام تیم نینجا را بار دیگر در میان رسانه‌های غربی بر سر زبان‌ها بیاندازد.

فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda) به عنوان تهیه‌کننده در تیم نینجا مشغول به کار است. او در مصاحبه‌ی اخیر خود با نشریه‌ی Famitsu اعلام کرد مجموعه‌ی نی‌او پس از هفت سال به نقطه‌ی پایانی خود رسیده است. با در نظر گرفتن این جمله، می‌توان گفت Nioh 3 هرگز ساخته نخواهد شد. در ضمن، یاسودا یک مصاحبه با وب سایت 4Gamer هم انجام داده است. او در بخشی از این گفتگو به معرفی بازی‌های جدید استودیوی تیم نینجا در سال جاری میلادی اشاره کرده است. یاسودا وارد جزئیات نشد و هیچ گونه جزئیاتی را از محصولات رونمایی‌نشده به اشتراک نگذاشت.

Nioh 2، جدیدترین محصول تیم نینجا بوده و هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا