1%
  • 0/10

آغاز مذاکرات با بازیگر ونزدی برای حضور در فیلم جدید تایکا وایتیتی

اقتباسی از رمان معروف کازوئو ایشی‌گیرو!!

آغاز مذاکرات با بازیگر ونزدی برای حضور در فیلم جدید تایکا وایتیتی ۰ ۱۷ دی ۱۴۰۲ اخبار سینما کپی لینک
بازیگر ونزدی

به نقل از گزارش‌های رسمی، جنا اورتگا (Jenna Ortega)، بازیگر ونزدی به‌تازگی مذاکرات خود را برای حضور در فیلم جدید تایکا وایتیتی (Taika Waititi) آغاز کرده است.

تایکا وایتیتی فیلمساز مطرحی که اخیرا به‌خاطر کارگردانی فیلم Thor: Love and Thunder حسابی مورد انتقاد قرار گرفته، مشغول ساخت پروژه‌های جدیدی است که بزرگترین آنها فیلمی مرموز از فرانچایز جنگ ستارگان و اقتباسی لایو اکشن از رمان معروف کازوئو ایشی‌گیرو (Kazuo Ishiguro) با نام Klara and the Sun است. کازوئو ایشی‌گیرو بیشتر با رمان‌های پرفروشی همچون “هرگز ترکم مکن” و “غول مدفون” که اقتباس انیمیشنی استاپ موشن آن توسط گیرمو دل تورو (Guillermo Del Toro) در دست ساخت است، شناخته می‌شود.

طبق گزارش‌های منتشر شده، فیلم Klara and the Sun توسط کمپانی Pictures 3000 در دست ساخت است و داهوی والر (Dahvi Waller)، نوشتن فیلمنامه آن را برعهده دارد.  تا اینجای کار هنوز هیچ اطلاعات خاصی پیرامون داستان فیلم به بیرون درز نکرده، اما رمان داستان کلارا، رباتی فوق‌پیشرفته را روایت می‌کند که برای جلوگیری از تنها شدن نوجوانان ساخته شده و در تلاش است تا خانواده خود را از غم و اندوه بزرگی که با آن درگیر هستند، نجات بدهد. بر اساس گزارشات، جنا اورتگا، بازیگر ونزدی برای جان بخشیدن به کلارا با کمپانی Pictures 3000  وارد مذاکره شده است.

فیلم جنگ ستارگان تایکا در چه وضعیتی قرار دارد؟ عملکرد ضعیف کاتلین کندی (Kathleen Kennedy) به‌عنوان رئیس استودیو لوکاس‌ فیلم باعث شده تا طرفداران فرانچایز بزرگ و محبوب جنگ ستارگان هر روز با خبر کنسل شدن یکی از پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی معرفی شده دست و پنجه نرم کنند. از سه‌گانه سینمایی ریان جانسون (Rian Johnson) گرفته تا سریال روگ اسکادران پتی جنکینز (Patty Jenkins) و حتی فیلم مرموز رئیس استودیو مارول و نویسنده سریال لوکی، این فهرست هر روز طولانی و طولانی‌تر می‌شود. جالب اینجاست که پروژه بدون نام تایکا وایتیتی قرار نیست به این لیست بلند بالا اضافه شود، چراکه مراحل تولیدش بعد از پایان اعتصابات دوباره از سر گرفته شده است. او در مصاحبه با ورایتی اظهار داشته که فیلم جنگ ستارگان بی‌نام و نشانش قراره در سینماها اکران شود و طرفداران را حسابی عصبانی کند.

بله گزارش‌های منتشر شده همگی صحت دارند، من قرار نیست برای کارگردانی Thor 5 به دنیای سینمایی مارول بر‌گردم چون باید روی پروژه‌های بسیار زیادی کار کنم. یکی از این پروژه‌ها هم فیلمی از فرانچایز جنگ ستارگان است که قراره طرفداران را حسابی عصبانی کند.

آیا باید خوشحال بود یا ناراحت؟ ورود تایکا وایتیتی به دنیای در حال گسترش جنگ ستارگان هم می‌تواند بهترین اتفاقی باشد که برای فرانچایز رخ داده و هم می‌تواند یک فاجعه به تمام معنا باشد و جنگ ستارگان را یک قدم به سوی نابودی نزدیک‌تر کند. این درست همان اتفاقی است که در دنیای سینمایی مارول افتاد، چون فیلم Thor: Ragnarok یکی از بهترین فیلم‌ها و Thor: Love and Thunder یکی از بدترین‌ فیلم‌های تاریخ مارول نام گرفته است.

در حال حاضر هیچ تاریخ اکرانی برای اقتباس Klara and the Sun و فیلم مرموز جنگ ستارگان تایکا وایتیتی مشخص نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments