نقدها و نمرات ریمیک بازی System Shock منتشر شدند

پدر معنوی سری بایوشاک

نمرات ریمیک بازی System Shock

ساعاتی پیش اولین نقدها و نمرات ریمیک بازی System Shock توسط منتقدهای معروف منتشر شدند که بر اساس آن‌ها، گویا با یک بازسازی معمولی روبه‌رو هستیم.

نسخه ریمیک بازی سیستم شاک تا به این لحظه توانسته نمره خوب ۷۵ از ۱۰۰ از مجموع ۳۸ نقد در وبسایت متاکریتیک را به خود اختصاص دهد. در عمده این بررسی‌ها به بازسازی قابل قبول استودیوی نایت دایو از بازی کلاسیک سیستم شاک اشاره شده که البته برخی‌ها نیز نقدهایی به عدم نوآوری در این ریمیک وارد کردند.

در ادامه می‌توانید برخی از نقدها و نمرات بازی ریمیک بازی System Shock از سوی منتقدهای معتبر خارجی را مطالعه کنید:

وبسایت Destructoid با ارائه نمره ۹۰ از ۱۰۰، در خصوص بازی می‌گوید:

نایت دایو بار دیگر ثابت کرد که آن‌ها درک کاملی از بازسازی بازی‌های کلاسیک دارند.

وبسایت پی سی گیمر با اختصاص نمره ۸۰ از ۱۰۰، توضیح می‌دهد:

این بازی کمی محافظه‌کارانه به نظر می‌رسد، اما به طور کلی با یک ریمیک وفادار و در عین حال هوشمند روبه‌رو هستیم که در حال حاضر بهترین تجربه مدرن از سیستم شاک به شمار می‌رود.

وبسایت دوال شاک با اختصاص نمره ۶۲ از ۱۰۰، بازی را چنین توصیف می‌کند:

با توجه به مشکلات فراوانی که بازی در طول پروسه ساخت خود داشت، اینکه سیستم شاک یک بازی پایدار و قابل تجربه کردن است، یک معجزه کوچک به حساب می‌آید، اما استفاده مکرر از طراحی‌های قدیمی بازی اصلی باعث شده تا این عنوان بیشتر برای هوادارهای مجموعه مناسب باشد؛ به طوری که برای تازه‌واردها گزینه مناسبی نیست.

وبسایت گیمز رادار با ارائه نمره ۶۰ از ۱۰۰، در خصوص بازی می‌گوید:

یک بازسازی عجیب که اگرچه لحظه‌های ارزشمندی دارد، اما فارغ از اینکه در زمینه کیفیت بصری و گرافیک فنی ارتقای زیادی داشته، چیز جدیدی برای ارائه ندارد.

لازم به ذکر است که ریمیک سیستم شاک در حال حاضر از طریق سه فروشگاه استیم، اپیک گیمز و GOG برای رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. از طرفی، این بازی چند ماه بعد برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن روانه بازار خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا