شش نکته بسیار مهمی که تصاویر پشت صحنه Superman 2025 فاش می‌کنند
1%
  • 10/10

شش نکته بسیار مهمی که تصاویر پشت صحنه Superman 2025 فاش می‌کنند

از ظاهر متفاوت کلارک کنت تا تایید حضور یک ابرشرور آشنا

شش نکته بسیار مهمی که تصاویر پشت صحنه Superman 2025 فاش می‌کنند ۵ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ مقالات جانبی (سینمایی) کپی لینک

تصاویر پشت صحنه Superman 2025 که طی هفته‌های گذشته در فضای مجازی منتشر شده‌اند، موارد مهم زیادی را در خود جای داده‌اند.

استودیوها تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا از حضور عکاسان سر صحنه فیلمبرداری پروژه‌های خود جلوگیری کنند اما طراحی و تولید لنزهای مختلف شرایط را سخت و پیچیده کرده است؛ لنزهایی که به افراد اجازه می‌دهد از فاصله نسبتاً دور صحنه را زیر نظر گرفته و تصاویر مد نظر را ثبت کنند. این موضوع بلای جای بسیاری از پروژه‌های مورد انتظار بوده و باعث شده موارد مهمی قبل از اکران یا حتی انتشار نخستین تریلر لو برود؛ اتفاقی که حالا برای جدیدترین اقتباس سینمایی سوپرمن رخ داده است.

فیلم Superman (که تحت عنوان Superman 2025 هم شناخته می‌شود) اواخر فوریه سال جاری میلادی برای نخستین بار جلوی دوربین آمد و روند ضبط صحنه‌ها همچنان ادامه دارد. طی هفته‌های گذشته شاهد بودیم که تصاویر و ویدیوهای زیادی از صحنه فیلمبرداری ثبت شده و به فضای مجازی راه پیدا کرده‌اند؛ تصاویر و ویدیوهایی که شامل اولین نگاه به روزنامه دیلی پلنت و صد البته یک ابرشرور اسرارآمیز فیلم می‌شوند.

تعداد تصاویر و ویدیوهایی که از پشت صحنه Superman 2025 به بیرون درز پیدا کرده‌اند، زیاد بوده و احتمال اینکه بسیاری از آن‌ها را ندیده باشید، وجود دارد. به همین دلیل، سعی کردیم در قالب یک مقاله به مهمترین مواردی بپردازیم که در آن‌ها دیده می‌شوند.

پشت صحنه Superman 2025

دشمنی سوپرمن و دولت آمریکا

یکی از ایده‌هایی که در تعداد قابل توجهی از آثار ابرقهرمانی دیده می‌شود، تقابلشان با دولت ایالات متحده آمریکا است. به هر حال، وقتی سر و کله یک فرد با قدرت بسیار زیاد پیدا می‌شود که قادر است دست به هر کاری بزند، دولت سریعاً به سراغش آمده و سعی می‌کند روی عملکردش نظارت داشته باشد. نکته ماجرا همینجاست: اکثر ماها علاقه‌ای به تحت نظارت بودن نداریم و این قاعده برای ابرقهرمانان هم صدق می‌کند.

البته دشمنی ابرقهرمانان و دولت ایالات متحده آمریکا همیشه بر سر نظارت نیست. گاهی اوقات، دولتمردان و افسران بلندپایه ارتش نگاهی منفی به افراد دارای قدرت‌های فراطبیعی داشته و آن‌ها را تهدیدی برای امنیت ملی و حتی سیاره زمین می‌دانند. اینکه کدام موضوع (نظارت یا تهدید بودن مرد پولادین) در فیلم Superman 2025 مطرح شده و مورد کندوکاش قرار می‌گیرد، در حال حاضر مشخص نیست.

با این حال، بدون هیچ شک و شبهه‌ای می‌توان گفت سوپرمن و دولت ایالات متحده آمریکا رابطه خوبی در Superman 2025 نخواهند داشت؛ زیرا در یکی از تصاویر دیدیم که به دستانش دستبند زده و در میان چندین تفنگدار ارتش محاصره شده است. این اتفاق می‌تواند زیر سر آماندا والر باشد که با او و طرح‌های شومش در اقتباس‌های پیشین دی سی آشنا شده‌ایم. ممکن هم هست لکس لوتر برای مرد پودلاین پاپوش دوخته باشد تا او را زمین گیر کرده تا بتواند بدون مزاحمت برای رسیدن به خواسته شومش گام بردارد.

پشت صحنه Superman 2025

چهره متفاوت کلارک کنت

اگر کمیک بوک‌های دی سی طی دهه‌های گذشته را مرور کنیم، با ایده‌های مسخره متعددی مواجه می‌شویم که کما فی سابق بدون تغییر و دست نخورده باقی مانده‌اند. یکی از مسخره‌ترین‌ها، عدم شناخته شدن بتمن (Batman) توسط اطرافیانش است. اگرچه از کلاهخود استفاده می‌کند، بدلیل طراحی آن تقریباً هر کسی می‌تواند پی به هویتش ببرد. با این حال، منطق داستان‌ها حکم می‌کند تا شخصیت‌ها او را نشناخته و اتفاقات به همین منوال پیش بروند.

یکی دیگر از ایده‌های مسخره‌ای که تغییر نکرده، به شناخته نشدن سوپرمن توسط مردم عادی یا حتی اطرافیانش مربوط می‌شود. شرایط اینجا اسفناکتر است؛ زیرا مرد پولادین هیچ چیزی به صورت خود نزده و بدون هر گونه کلاهخود یا نقابی به مبارزه با دشمنان یا نجات مردم می‌پردازد. حالا چه چیزی باعث می‌شود هویت واقعی‌اش پنهان مانده و کسی متوجه نشود: یک عینک طبی!

با توجه به تصاویری که از پشت صحنه Superman 2025 ثبت شده و در فضای مجازی به اشتراک گذاشته، می‌توان گفت کلارک کنت چهره متفاوتی نسبت به مرد پولادین دارد. جدا از عینک طبی، مدل موهایش کاملاً تغییر کرده و حالتی فرفری دارد تا این موضوع شناخته نشدنش توسط اطرافیان مقداری واقع گرایانه‌تر شود. همچنین گزارش شده حتی حالت ایستادن و راه رفتنش نسبت به زمانی که مرد پولادین است، فرق دارد.

پشت صحنه Superman 2025

نسخه‌ای دقیق از کت گرنت

روزنامه دیلی پلنت کارمندان متعددی دارد که یکی از آن‌ها کاترین جین گرنت ملقب به کت گرنت است. او معمولاً به عنوان شخصیتی به تصویر کشیده می‌شود که عاشق شایعه پردازی در ستون‌های روزنامه است. همچنین یک مادر مجرد بوده که بتازگی از همسر خود جدا شده و بدنبال فرصتی برای یک شروع تازه می‌گردد.

نسخه‌های مختلفی از کت گرنت طی دهه‌های گذشته در کمیک بوک‌های دی سی معرفی شده‌اند اما بطور کلی می‌توان گفت دو حالت برای این شخصیت وجود دارد: بعنوان فردی سختی دیده به تصویر کشیده می‌شود که بدنبال بهبود شرایط است یا شخصیتی جذاب که حتی کلارک کنت پیش او دست و پایش را گم می‌کند. اینطور که بنظر می‌رسد، در فیلم Superman 2025 با نسخه دوم ملاقات می‌کنیم.

میکائلا هوور (Mikaela Hoover) از لحاظ ظاهری گزینه‌ای عالی برای نقش کت گرنت بوده و می‌تواند همان گزینه‌ای باشد که دیوید کورنسوت (David Corenswet) جذبش می‌شود. گرنت و کلارک کنت حتی در یک برهه زمانی با یکدیگر قرارهای عاشقانه می‌گذاشتند اما کلارک در انتهای ماجرا کت را کنار گذاشته و لوئیس لین را انتخاب کرد. اینطور که بنظر می‌رسد، چنین مثلث عاشقانه‌ای را قرار است سال آینده میلادی روی پرده نقره‌ای ببینیم.

پشت صحنه Superman 2025

ملاقات با اعضای کریچر کومندوز

جیمز گان (James Gunn)، یکی از مدیران DC Universe، از همان ابتدا تاکید داشت با فرنچایزی طرف هستیم که تمامی محصولاتش (چه آن‌هایی که در قالب لایو اکشن تولید می‌شوند و چه آن‌هایی که در قالب انیمیشن تولید می‌شوند) به یکدیگر مرتبط هستند. این موضوع حتی برای بازی‌های ویدیویی هم صدق می‌کند. اگرچه تاکنون هیچ بازی‌ای بر پایه دی سی یونیورس معرفی نشده، بنظر می‌رسد گان برنامه‌های ویژه‌ای برای این حوزه دارد دارد.

فرانک گریلو (Frank Grillo)، وظیفه صداپیشگی ریک فلگ سنیور را در سریال Creature Commandos بر عهده دارد و طبق شنیده‌ها، قرار است در فصل جدید Peacemaker بازگشته و بابت مرگ فرزندش، از کریستوفر اسمیت یا همان پیس میکر انتقام بگیرد. این شخصیت در فیلم Superman 2025 هم حضور داشته و همانطور که یکی از تصاویر پشت صحنه قابل مشاهده بوده، در کتار انجینیر و یک ابرشرور مرموز (که بنظر می‌‎رسد الترامن باشد) سوپرمن را دستگیر کرده است.

پشت صحنه Superman 2025

لکس لوترِ زخمی

تا به این لحظه تصویری رسمی از لکس لوتر با نقش آفرینی نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) منتشر نشده اما در برخی از تصاویر غیررسمی او را با صورتی زخمی و در حال خونریزی دیدیم. با توجه به تصاویری که از خیابان‌های ویران متروپلیس دیده‌ایم، محتملترین گزینه درگیری بین سوپرمن و لوتر است. هر چند، یک گزینه دیگر هم هست که نباید نادیده‌اش بگیریم؛ گزینه‌ای که در ادامه به آن می‌پردازیم.

الترامن

اگرچه تصاویر و ویدیوهای پشت صحنه Superman 2025 اطلاعات مهم زیادی را فاش کرده‌اند، بزرگترین افشای هفته‌های گذشته به الترامن (Ultraman) ربط دارد. یکی از منابع غیررسمی گفته بود این شخصیت در اولین اثر لایو اکشن دی سی یونیورس حضور دارد اما جیمز گان سریعاً چنین شایعه‌ای را رد کرد. نمی‌توان با اطمینان گفت اما بنظر می‌رسد فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی قصد داشته طرفداران را فریب بدهد.

الترامن در کمیک بوک‌ها نسخه‌ای از سوپرمن بوده که به یکی از جهان‌های موازی تعلق دارد. هر چند، بنظر می‌رسد الترامن در فیلم Superman 2025 یک کلون از مرد پولادین باشد که توسط لکس لوتر ساخته شده است. به هر حال، شخصیت اصلی داستان به دشمنی نیاز دارد که مبارزه‌ای تمام عیار با او داشته باشد. اگرچه لوتر یکی از اصلی ترین دشمنانش بوده و هست، هرگز بعنوان دشمنی سرسخت شناخته نشده و بیشتر به دشمنی باهوش معروف است.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments