1%
  • 10/10

عکس پشت صحنه Superman هاوک گرل و گرین لنترن را نشان می‌دهد

چهار ابرقهرمان در یک قاب!

عکس پشت صحنه Superman هاوک گرل و گرین لنترن را نشان می‌دهد ۴ ۱۵ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
عکس پشت صحنه Superman

یکی از اکانت‌های فعال در شبکه اجتماعی ایکس عکس پشت صحنه Superman را منتشر کرده که چهار ابرقهرمان را کنار هم نشان می‌دهد.

ریبوت مجموعه فیلم‌های سوپرمن هم اکنون در شهر کلیولند در حال فیلمبرداری بوده و قرار است با نام Superman در سال آینده میلادی به سینماها بیاید. این اثر روی تلاش‌های کلارک کنت برای ایجاد تعادل میان تربیت انسانی و میراث کریپتونی‌اش تمرکز داشته و در عین حال، تقابل این ابرقهرمان و لکس لوتر را به تصویر می‌کشد. البته ابرقهرمانان دیگری هم در داستان حضور دارند.

دیوید کورنسوت (David Corenswet) و ریچل برازنان (Rachel Brosnahan) از چند هفته پیش به تیم Superman پیوسته و مشغول فیلمبرداری هستند. با گذشت زمان، چهره‌های دیگری اضافه شده‌اند تا آن‌ها هم صحنه‌های خود را ضبط کنند. منابع غیررسمی چندی پیش اعلام کرده بودند نیتن فیلیون (Nathan Fillion) و ایزابلا مرسد (Isabela Merced) هم به کلیولند آمده‌اند؛ ادعایی که حالا می‌دانیم صحت داشته است.

اکانت clevelanddotcom که در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد، سه عکس پشت صحنه Superman را منتشر کرده است. در یکی از عکس‌ها، چهار ابرقهرمان (سوپرمن، گرین لنترن، مستر تریفیک و هاوک گرل) را در کنار هم می‌بینیم. عکس مزبور اولین نگاه ما به طراحی لباس‌های گرین لنترن و هاوک گرل محسوب می‌شود:

در صورتی که اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید که تقریباً هر روز عکس جدیدی از پشت صحنه Superman به بیرون درز پیدا می‌کند. جیمز گان (James Gunn) کارگردانی فیلم را بر عهده داشته و اخیراً به طرفداران اطمینان داده هیچ کدام از عکس‌ها اطلاعات مهمی را از داستان شامل نمی‌شوند. فیلمساز آمریکایی همچنین تاکید داشت هرگز صحنه‌های مهم را در فضاهای باز ضبط نخواهد کرد.

پس از اتمام فیلمبرداری، Superman وارد فاز پس تولید خواهد شد تا برای اکران آماده شود. کمپین تبلیغاتی هم به احتمال زیاد فعالیت خود را از ماه‌های ابتدایی سال آینده میلادی شروع می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments