#مهسا_امینی

تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Stray مشخص شد

عرضه همزمان روی سرویس پلی استیشن پلاس

تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Stray مشخص شد آرمین باقری ۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

بازی Stray یکی از انحصاری‌های جدید کنسول پلی استیشن است که تاریخ انتشار آن شب گذشته در رویداد State of Play با انتشار یک تریلر کوتاه اعلام شد.

دو سال قبل و در نمایش رونمایی از پلی استیشن ۵ شاهد نمایش یک بازی مستقل به نام بازی Stray با محوریت یک گربه‌ی نارنجی بودیم. نمایش اولیه‌ی بازی با ارائه‌ی ایده‌ای جذاب و فضای سایبرپانکی توانست توجه گیمرهای زیادی را به خود جلب کند. پس از دو سال آزگار بالاخره سازندگان اعلام کردند که زمان زیادی تا عرضه‌ی این بازی مستقل باقی نمانده است.

شب گذشته در رویداد State of Play شرکت سونی تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر شد که تمرکز زیادی روی نمایش محیط سایبرپانکی بازی، اهمیت اکتشاف و بخش‌های کوچکی از مخفی کاری داشت. همچنین تاریخ انتشار این بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ۵ مشخص شد. بازی Stray در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱ (۱۸ جولای ۲۰۲۲) برای پلتفرم‌های مذکور منتشر خواهد شد.

همچنین آن دسته از دارندگان سرویس پلی استیشن پلاس که طرح‌های گران‌تر پریمیوم و اکسترای این سرویس را خریداری کرده باشند از روز عرضه بدون نیاز به هزینه‌ی اضافه به بازی Stray دسترسی خواهند داشت. سونی به تازگی تغییرات عظیمی در سرویس‌های اشتراکی خود به‌وجود آورده تا به رقابت با سرویس محبوب گیم پس ایکس باکس برود.

با توجه به در دسترس قرار دادن بازی Stray همزمان با عرضه روی طرح‌های گران‌تر سرویس پلاس باید منتظر انتشار بازی‌های بیشتری همزمان با عرضه روی این سرویس باشیم. موضوعی که باعث داغ‌تر شدن رقابت بین پلاس و گیم پس شده و در نهایت به نفع گیمرها تمام خواهد شد.

تریلر منتشر شده از بازی Stray وعده‌ی یک ماجراجویی جذاب را در شهری با فضای سایبرپانکی در آینده می‌دهد اما آیا این بازی به خوبی نمایش‌هایش خواهد بود؟ برای فهمیدن جواب این سوال باید تا انتهای تیر ماه و انتشار این بازی صبر کنیم.

نظر شما در مورد تریلر جدید بازی Stray چیست؟ به نظر شما این بازی می‌تواند انتظار طرفداران را برآورده کند؟ فراموش نکنید که نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا