تصاویر پشت صحنه Stranger Things 4 به سرنوشت شوم یکی از شخصیت‌ها اشاره دارد

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه Stranger Things 4

اکانت توییتری StrangerNews11 چندی پیش تصاویر پشت صحنه Stranger Things 4 را منتشر کرد که به سرنوشت شوم یکی از شخصیت‌ها اشاره دارد.

ویروس کرونا به دلیل قدرت سرایت و کشندگی بالا در ابتدای سال گذشته میلادی به یک بجران جهانی تبدیل شد. از آن‌جایی که درمان قطعی‌ای برای کووید-۱۹ وجود نداشت، دولتمردان تصمیم گرفتند به واسطه اجرای محدودیت‌های اجتماعی از حضور مردم در اماکن شلوغ جلوگیری کنند تا زنجیره ابتلا قطع شود. محدودیت‌های اجتماعی نه تنها زندگی عادی مردم را تحت تاثیر قرار داد، بلکه باعث شد بسیاری از صنایع از جمله سینما و تلویزیون با چالش‌های فراوانی مواجه شوند. یکی از چالش‌ها، توقف پروژه‌های در حال ساخت بود که باعث شد انتشارشان با تاخیر مواجه شود.

در حالی که مدت زیادی از پخش فصل سوم Stranger Things نمی‌گذشت، نتفلیکس به صورت رسمی اعلام کرد تولید فصل چهارم در دستور کار قرار گرفته است. با گذشت چند ماه، فیلمبرداری قسمت‌های جدید در فوریه سال گذشته میلادی آغاز شد اما همه‌گیری ویروس کرونا آن را به تعطیلی کشاند. پس از یک توقف طولانی، پروژه از سر گرفته شد و اینطور که به نظر می‌رسد، روند ضبط صحنه‌ها همچنان ادامه دارد؛ زیرا تا به این لحظه هیچ کدام از دست‌اندرکاران یا بازیگران صحبتی مبنی بر اتمام فیلمبرداری به زبان نیاورده است. علی‌رغم جریان داشتن فاز تولید، دو تیزر منتشر شده است که اطلاعات مفیدی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند.

اکانت StrangerNews11 که در توییتر فعالیت دارد، چندی پیش تصاویر پشت صحنه Stranger Things 4 را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت. تعداد تصاویر به رقم چهار رسیده و برخی از شخصیت‌های داستان را نشان می‌دهد که در قبرستان حضور دارند. انتشار همین تصاویر کافی بود تا گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر سرنوشت شوم یکی از شخصیت‌های سریال به وجود بیاید. از آن‌جایی که تصاویر جزئیات چندانی ندارند، فعلا نمی‌توان گفت چه کسی در جریان ماجراجویی‌ها جان خود را از دست می‌دهد. در ادامه می‌توانید عکس‌ها را مشاهده کنید:

جیم هاپر در انتهای فصل سوم خود را قربانی کرد تا مسیر ورودی به جهان آپساید داون بسته شود. اگرچه به زنده بودنش اشاره می‌شود، هرگز مشخص نشد چه اتفاقی برای او رخ داده است. به لطف تیزری که برای Stranger Things 4 منتشر شد، می‌توان گفت او در یکی از زندان‌های شوروی اسیر شده است. اخیرا هم یک تیزر دیگر در دسترس طرفداران قرار گرفت که باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی تازه‌ای شد. اینطور که به نظر می‌رسد، بخشی از فصل پیش رو به گذشته پرداخته و اتفاقاتی که در آزمایشگاه هاوکینز برای الون و دیگر کودکان مشابه رخ داد را مرور می‌کند.

نتفلیکس تا به این لحظه اشاره‌ای به تاریخ انتشار فصل چهارم Stranger Things نداشته است. با این حال، بعید به نظر می‌رسد قسمت‌های جدید به سال ۲۰۲۱ برسند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا