1%
  • 0/10

استیون اسپلیبرگ با همکاری برادران دافر سریال The Talisman را می‌سازد

با افتباس از یکی از رمان‌های دیگر استیون کینگ

استیون اسپلیبرگ با همکاری برادران دافر سریال The Talisman را می‌سازد ۰ ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ کپی لینک
سریال The Talisman

به تازگی اعلام شده است که استیون اسپیلبرگ با همکاری برادران دافر سریال The Talisman را با اقتباس از رمانی با همین نام، نوشته‌ی استیون کینگ برای سرویس استریم Netflix خواهد ساخت.

استیون کینگ که یکی از محبوب‌ترین نویسنده‌های داستان‌های ترسناک است و آثارش همیشه پرفروش بوده‌اند، این روزها به یکی از چهره‌های نام آشنای تلویزیون و سینما هم تبدیل شده است. اکنون یکی دیگر از رمان‌های او که تا به حال اقتباسی از آن ساخته نشده، قرار است تا به دستان استیون اسپیلبرگ و برادران دافر به قاب تلویزیون بیاید.

شرکت Netflix به تازگی خبر از ساخت سریال The Talisman با اقتباس از رمانی با همین نام، نوشته‌ی استیون کینگ و همکاری Amblin Entertainment داده است و استیون اسپیلبرگ، مت دافر و راس دافر وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده دارد.  این رمان در سال ۱۹۸۴ چاپ شده بود و طرفداران آثار کینگ سال‌هاست که در انتظار ساخت اقتباس از آن هستند.

برادران دافر پیش از این با همکاری شرکت Netflix سریال موفق و پربیننده‌ی Stranger Things را ساخته بودند و استیون اسپیلبرگ نیز در این چند سال اخیر فعالیت زیادی در تلویزیون داشته و در سریال‌هایی از جمله Halo ،Amazing Stories ،Rosewell, New Mexico و Locke & Key به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی حضور پیدا کرده بود.

سریال The Talisman درباره‌ی یک کودک ۱۲ ساله به نام جک سویر است که برای یافتن یک یادگاری مهم وارد یک سفر فوق‌العاده می‌شود تا هم مادر خود را از مرگ و هم جهان را از نابودی نجات دهد. تمام وقایع این سریال در آمریکا جریان ندارد و شخصیت اصلی به یک نسخه‌ی موازی از این کشور که Territories نام دارد نیز سفر خواهد کرد.

شرکت Amblin Entertainment مدت‌هاست که حقوق ساخت سریال The Talisman را در اختیار دارد و قرار است استیون اسپلیبرگ، برادران دافر و استیون کینگ تهیه‌کنندگان اجرایی آن باشند. همچنین کورتیس گوین، از نویسندگان سریال‌هایی از جمله The Walking Dead و The Leftovers که در سریال Stranger Things با برادران دافر همکاری کرده بود، جزو نویسندگان این سریال نیز خواهد بود. هنوز درباره‌ی زمان پخش این مجموعه اطلاعاتی منتشر نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments