برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

حضور احتمالی امیلیا کلارک در بازی Star Wars Outlaws

بازگشت شخصیتی آشنا از فیلم هان سولو

حضور احتمالی امیلیا کلارک در بازی Star Wars Outlaws ۰ ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
امیلیا کلارک در بازی Star Wars Outlaws

رسانه Game Informer در یکی از مقالات اختصاصی خود به حضور احتمالی امیلیا کلارک در بازی Star Wars Outlaws اشاره کرده است.

جدیدترین بازی ویدیویی که بر اساس فرنچایز جنگ ستارگان (Star Wars) ساخته می‌شود، Star Wars Outlaws نام دارد. اثر مزبور حاصل تلاش‌های استودیو مسیو اینترتینمنت بوده و یوبیسافت وظیفه نشرش را بر عهده دارد. همچنین داستان کَنون محسوب شده و اتفاقات بین دو فیلم The Empire Strikes Back و Return of the Jedi روایت می‌شود. در ضمن، تمرکز چندانی روی جدال همیشگی جدای‌ و سیث‌ وجود نداشته و داستان حول محور گروه‌های خلافکاری می‌چرخد.

داستان بازی Star Wars Outlaws درباره یک خلافکار به نام کی وس (Kay Vess) است که سعی کرده بود بزرگترین رئیس خلافکاری کهکشان به نام سلیرو را فریب دهد اما موفق نشد. او حالا تحت تعقیب افراد سلیرو بوده و حین تلاش برای فرار از این مخمصه، با دیگر روسای گروه‌های خلافکاری از جمله جابای هات مواجه می‌شود. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، جابای هات همان موجود بزرگی است که خلافکاران سیاره تاتویین تحت امرش هستند.

رسانه Game Informer در یکی از مقالات اختصاصی خود به حضور احتمالی امیلیا کلارک در بازی Star Wars Outlaws اشاره کرده است. به بیان دقیقتر، خبرنگار در بخشی از متن گفته پروتاگونیست حین ماجراجویی‌های خود با رئیس گروه خلافکاری کریمزون داون، یعنی کیرا ملاقات می‌کند. این شخصیت نخستین بار در فیلم Solo: A Star Wars Story معرفی شد و نقشش را امیلیا کلارک (Emilia Clarke) بر عهده داشت.

امیلیا کلارک در بازی Star Wars Outlaws

هان سولو جوان در فیلم Solo: A Star Wars Story عاشق کیرا بود اما در ادامه متوجه می‌شود او برای یک گروه مافیایی به نام کریمزون داون کار می‌کند؛ گروهی که یک سیث به نام مائول رئیسش است. البته کیرا طی اتفاقاتی موفق می‌شود مائول را کنار زده و خودش روی صندلی ریاست بنشیند. در ضمن، در حال حاضر مشخص نیست امیلیا کلارک صداپیشگی این شخصیت در بازی Star Wars Outlaws را بر عهده دارد یا خیر.

بازی جدید جنگ ستارگان در تاریخ ۹ شهریور (مصادف با ۳۰ آگوست) منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments