Squid Game در بازی هیلو اینفینیت هم نفوذ کرد!

چراغ قرمز! از جات تکون نخور!

Squid Game در بازی هیلو اینفینیت هم نفوذ کرد! گلناز کیانی ۰ ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی

چندی پیش یکی از طرفداران هیلو اینفینیت با استفاده از یکی از ویژگی‌های مورد انتظار این بازی یکی از محبوب‌ترین چالش‌های اسکوئید گیم را در بازی بازسازی کرد و اینگونه Squid Game در بازی هیلو اینفینیت هم وارد شد!

به نظر می‌آید که محبوبیت سریال اسکوئید گیم به دنیای سینما محدود نمی‌شود و این سریال محبوب ۲۰۲۱ به دنیای گیمینگ هم نفوذ پیدا کرده است. بی شک یکی از به یادماندنی‌ترین و ترسناک‌ترین چالش‌های سریال اسکوئید گیم چراغ سبز چراغ قرمز بود که در آن هر بازیکنی که در چراغ قرمز ذره‌ای تکان میخورد از دور بازی‌ها خارج می‌شد، اما نه فقط از دور بازی‌ها! حالا یکی از بازیکنان خوش‌ذوق هیلو اینفینیت، با نام مستعار زی مود (Z Mode)، بازی چراغ سبز چراغ قرمز سریال اسکوئید گیم را در هیلو بازسازی کرده است.

 

زی مود با استفاده از فورج مود (Forge mode) که به تازگی بخشی از آن درز پیدا کرده و در بین طرفداران پخش شده این بازی هیجان انگیز را در هیلو اینفینیت بازسازی کرده است. او گفته که پروسه ساخت این قسمت کمی زمان بر بوده و در آخر با عجله آن را تمام کرده تا از خراب شدن بازی بخاطر ناکامل بودن فورج مودی که دراختیار داشته جلوگیری کند.

همانطور که در ویدیویی که زی مود به اشتراک گذاشته هم مشخص است، قسمت ساخته شده دقیقا مشابه آنچه که در سریال اجرا می‌شود است. هنگامی که چراغ سبز است حرکت کنید و اگر چراغ قرمز شد بایستید وگرنه کشته میشوید. البته یک تفاوت جزئی اما مهم وجود دارد؛ شما از صفحه هستی پاک نمی‌شوید! در روند ساخت کمی مشکل هم وجود داشته. مانند اینکه چراغ سبز بخاطر مشکلات نرم افزاری نشان داده نمی‌شود و زی مود هم درباره آن عذرخواهی کرده و اضافه کرده: هر کاری کردم درست نشد. چراغ آنجا هست فقط روشن نمی‌شود. نادیده‌اش بگیرید!

یکی دیگر از بازیکنان هم با استفاده از فورج مود دموی بازی P.T. را ساخته است و نشان داده چقدر می‌توان با مود جدید خلاقیت به خرج داد. در کل آنچه که ساخته شده شگفت انگیز است و حتی با وجود ناکامل بودن نسخه‌ی فورج مود قابلیت‌های خارق‌العاده آن را نشان می‌دهد. با ورود Squid Game به بازی هیلو اینفینیت بسیاری از قابلیت‌های فورج مود آشکار شد و طرفداران منتظر انتشار نسخه کامل آن هستند.

نظر شما درباره فورج مود چیست؟ با دیدن ویدیوی زی مود چه ایده‌هایی به ذهن شما رسید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا