تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Spy x Family و تاریخ انتشار آن

توسعه داستانی در فیلم سینمایی فرانچایز!

اولین تریلر فیلم Spy x Family، با عنوان CODE: White منتشر شده و از ماجراجویی جدیدی برای خانواده فورجر خبر می‌دهد. انیمه SPY x FAMILY با یک تریلر جدید برای فیلم بلند آینده‌اش همچنان به موفقیتی که در سال گذشته داشته است، ادامه داده و به وضوح می‌خواهد سال ۲۰۲۳ را به بهترین سال برای اوتاکوها تبدیل کند. می‌توانید تریلر منتشر شده را از رسانه سرگرمی تماشا کنید:

همانطور که در پست اخیر انیمه SPY x FAMILY در اکانت رسمی توییتر اعلام شده، تریلر جدید به طرفداران اجازه می‌دهد تا با فیلم جدید SPY x FAMILY CODE: White که در روز جمعه ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۲ دی ۱۴۰۲) برای اولین بار نمایش داده شود‌، آشنایی داشته باشند.

علاوه بر فیلم، طرفداران همچنین منتظر فصل دوم انیمه SPY x FAMILY هستند که قرار است در اکتبر ۲۰۲۳ پخش شود و می‌تواند زمینه مناسبی را برای دنبال کردن سریال قبل از شروع فیلم فراهم کند.

دو ماه بعد با قضاوت بر اساس واکنشی که مردم نسبت به فصل اول انیمه داشته اند، موفقیت فصل دوم و فیلم سینمایی این سری قرار است غیر قابل تصور باشد. اگرچه SPY x FAMILY CODE: White اولین ساخته بلند فرنچایز خواهد بود، در حال حاضر تنها سرنخ در مورد طرح داستان از آنچه در تیزر ارائه شده است می‌آید. با این حال، از آنجایی که بر اساس مانگا SPY x FAMILY ساخته شده است، می توان پارامترهای اصلی داستان را حدس زد. 

این داستان حول محور زندگی خانواده فورجر (Forger) می‌چرخد که لوید فورجر (Loid Forger) به منظور تسهیل مأموریت خودش به عنوان یک جاسوس برای نزدیک شدن به یک مقام ارشد سیاسی کشور رقیب ایجاد شده است. بدون اینکه لوید بداند، یور (Yor) همسر او هم یک قاتل بین‌المللی است که برای پنهان کردن فعالیت‌های مخفی خود با این معامله موافقت کرده است و حالب اینجاست که اوهم نمی‌داند که لوید جاسوس است. 

دختر خانواده، آنیا شش ساله که یک تلپات است، یتیمی است که از قدرت خود استفاده کرد تا نه تنها مطمئن شود که لوید او را به عنوان فرزند خود انتخاب کرده، بلکه انتخاب یور را برای لوید تسهیل کرد. او تنها عضوی از خانواده است که هویت مخفی همه را می‌داند، اما با یافتن خانواده‌ای صمیمی، هر چند مبتنی بر فریب، عجله‌ای برای خرابکاری در نقشه خود ندارد. 

نباید فراموش کرد، سگ خانگی خانواده باند هم در این داستان هست، یک سگ آزمایشی با مهارت‌های پیش‌بینی آینده که قبل از یافتن خانه‌ فورجرها از آزمایشگاهی که در آن محبوس بود فرار کرد. خلاصه داستان فیلم مطمئناً شامل لوید در انجام ماموریت خود می‌شود، اما طبیعتاً شامل موقعیت‌هایی است که ماموریت لوید با مسئولیت‌های یور و همچنین تلاش‌های آنیا برای حفظ خانواده به هر قیمتی کنار هم درهم گره می‌خورد. 

در کنار طنز زیبای این سری، همه اینها عناصری هستند که انیمه و مانگا را به ستاره‌های سال گذشته تبدیل کردند. احتمالا با پخش این فیلم، داستان فرانچایز توسعه بیشتری را در خود خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا