1%
  • 0/10

اقتباس‌های سینمایی اسپایدر وومن و مادام وب ادغام نشده‌اند

شایعاتی که حقیقت نداشتند

اقتباس‌های سینمایی اسپایدر وومن و مادام وب ادغام نشده‌اند ۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
اقتباس‌های سینمایی اسپایدر وومن و مادام وب

برخلاف گزارش‌هایی که طی هفته‌های اخیر در فضای مجازی منتشر شده‌اند، شرکت سونی اقتباس‌های سینمایی اسپایدر وومن و مادام وب را ادغام نکرده است.

در هفته‌های گذشته شایعاتی منتشر شدند مبنی بر اینکه سونی اقتباس‌های سینمایی اسپایدر وومن و مادام وب را ترکیب کرده و یک فیلم ابرقهرمانی با محوریت جولیا کارپنتر می‌سازد. او یکی از شخصیت‌های کمیک بوکی است که در ابتدا به اسپایدر وومن تبدیل می‌شود و نهایتا از هویت مادام وب استفاده می‌کند. از همین رو، احتمال اینکه چشم‌بادامی‌ها بخواهند به جای دو پروژه، یک پروژه ساخته و در عین حال هر دو شخصیت را در یک داستان به تصویر بکشند بالا به نظر می‌رسید.

در شرایطی که مدت زیادی از انتشار آن شایعات نمی‌گذرد، وب سایت Murphy’s Multiverse مطلب جدیدی را به اشتراک گذاشت و اعلام کرد اقتباس‌های سینمایی اسپایدر وومن و مادام وب به صورت جداگانه ساخته می‌شوند. در ادامه‌ی گزارش آمده پلک پتل (Palak Patel) یکی از مدیران اجرایی سونی پیکچرز در ماه آوریل استخدام شد تا به عنوان تهیه‌کننده روی فیلم سینمایی مادام وب کار کند. او هم مدت کوتاهی بعد وظیفه‌ی آماده سازی فیلمنامه را به مت سزاما (Matt Sazama) و برک شارپلس (Burk Sharpless) سپرد. پتل روی پروژه‌ی اسپایدر وومن هم کار می‌کند اما تنها نیست. ریچل اوکانر (Rachel O’Connor) و ایمی پاسکال (Amy Pascal) هم نقش تهیه‌کننده را بر عهده خواهند شد.

جولیا کارپنتر توسط جیم شوتر (Jim Shooter) و مایک زک (Mike Zeck) خلق شده و نخستین بار در شماره‌ی ششم کمیک بوک Secret Wars vol. 1 حضور یافت. او بدون آگاهی نسبت به عواقب تصمیمش در آزمایش یک گروه مخفی دولتی به نام The Commission شرکت کرد؛ گروهی که قصد داشت ابرقهرمانی مختص به خود را بسازد. دانشمندان به‌طور اتفاقی زهر عنکبوت را با عصاره‌ی یک گیاه عجیب ترکیب و آن را به جولیا تزریق کردند. در نتیجه، به قدرت‌هایی مشابهی با پیتر پارکر از جمله سرعت، قدرت و چابکی فراانسانی دست یافت. مدت کوتاهی بعد در جنگ‌های مخفی حضور یافت و بدین ترتیب، به متحدی جدید برای ابرقهرمانان تبدیل شد. در ضمن، پس از اینکه مادام وب در جریان نبرد با اعضای خانواده‌ی کریون زخمی شد و در آستانه‌ی مرگ قرار گرفت، قدرت‌های خود را به جولیا انتقال داد.

سونی قصد دارد از تاریخ ۲۹ اسفند (مصادف با ۱۹ مارس سال ۲۰۲۱) فیلم Morbius را روی پرده‌ی نقره‌ای ببرد. پس از آن هم نوبت به Venom: Let There Be Carnage می‌رسد که از تاریخ ۴ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۵ ژوئن) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments